Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt jól látom, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt jól látom, hogyha egy lányhoz aranyossan, kedvessen, komoly szándékkal közelítek akkor barátkozni akar velem, ha viszont közömbös vagyok, vicces, laza, kicsit talán bunkó stb stb akkor jó vagyok náluk kapcsolatra is?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Megint be vagy baszva Gyuri?
2010. jún. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már több ilyen kérdés volt, ahol megmondták a lányok, hogy ez általánosítás. :)

F19

2010. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sztem akkor nemmeri jelezni h akar vmit viszont ha lazábban mész oda öis felveszi azta astilust és jobban látod hha akar vmit

17/L

2010. jún. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jól
2010. jún. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól látod. Én most kavarok egy sráccal, aki nagyon kedves velem, és nem csak barátkozni kell. Irtó helyes, és eszem ágában sem lenne lerázni. Pedig tényleg nagyon aranyosan udvarol és egyáltalán nem bunkó.

18/L

2010. jún. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A bunkókat visszkézből pofán vágnám,aztán elgondolkozhatna azon hogyan viselkedik,ez baromság,hogy bunkónak kell lenni.Azoknak a csajoknak jön be a bunkóság akik pénzes f@szikra buknak,a pénz miatt...igazából nekik sem jön be ,inkább csak elviselik a bunkóságot csak,hogy azon a bizonyos körön belül maradhassanak.Pénzért minden,de itt sem kell általánosítani.Ha megnézed csak az üres fejű,elkényeztetett cicababák ilyenek egy normális nő nem ilyen. Férfiakba is vannak olyan b@romarcú trógerek,hogy az már fáj.Szóval legyél normális,mert ha bunkó leszel csak ilyen szakadt kis k *rvákat fogsz összeszedni..:)

L

2010. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓ igen most jönnek az álszent dumák.


A legtöbb lány sajnos kihasználja a gyengéd kedves megértő tisztaszívű pasikat, akik elkisérik őket mindenhová , kedvesek, megvesznek nekik mindent.


kicsit igenis légy határozottabb keményebb, és ne adj meg mindent nekik elsőre, ne aúengedd őket túl közel magadhoz, és ne szeress belük túl hamar, elsőre, várd meg míg kiismered őket és ha már megismerted őket utána szabad szeretned addig max kedveskedj és ne légy bunkó. De légy határozott és magabiztos. Lássák rajtad azt, hogy tudod, hogy mit akarsz. Ne légy az a kis nyálas szerelmetes kisfiú egyböl az elején. Szóval ismerd ki.

2010. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te írkálsz szinte mindennap ilyen jellegű kérdéseket?! állj már le... a legtöbb nő egy bunkó kurv@, de vannak normálisak is, mind a lányok mind a fiúk között... neked meg ha nincs bnőd akkor lehet nem a stílusodon kell változtatni hanem mezeileg csak ronda vagy b+
2010. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!