Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lakunk túl közel egymáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lakunk túl közel egymáshoz. Ki hogy oldotta meg később ezt a helyzetet? 28/L

Figyelt kérdés
80 km-re lakunk egymástól ami nincs se túl messze, de sajnos közel sem. Néha kapok kritikákat is ismerőseimtől emiatt, mert nem szomszéd városban lakunk egymástól. De eddig semmi probléma. Pár hónapja vagyunk együtt, de ez a "Hol lakjunk együtt később?" kérdés már felmerült mind a kettőnkben. Attól félünk hogy ez később probléma lehet, mert ő sem akarja otthagyni a munkahelyét meg én sem az enyémet. Aki volt ilyen helyzetben, hogy oldotta meg? Köszönöm a válaszokat előre is.
2019. febr. 3. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindketten otthagyjátok, egyikőtök hagyja ott vagy egyikőtök se.

32/f

2019. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy egyikünk se akar elmenni ahol éppen ott van. Nekem is végre jó munkahelyem van, neki is jó. Ezért nem tudom mi lesz.
2019. febr. 3. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem a munkahelyét váltjátok, hanem a lakást. Keressétek olyan lakást/házat ami egyenlő vagy közel egyenlő távolságra van mindkettőtök munkahelyéről.
2019. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így távkapcsolat vagy szakítás lesz. Mindketten körbeszimatolhatnátok egymás székhelyén hasonló lehetőség után, hátha szerencsétek lenne.

32/f

2019. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 is mond valamit.
2019. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, ez húzós kérdés. Mi jelenleg 110 km-re lakunk egymástól. Eddig együtt laktunk, de egy hete kaptam egy új állást a szülővárosomban, így visszaköltöztem. Mi úgy fogjuk megoldani, hogy ideiglenesen odaköltözik hozzám, keres állást, és nemsokára kimegyünk külföldre.

Sok kitartást! Ha szeretitek egymást, úgyis kitaláltok valamit. (Bár itt sértődés nélkül csak azt lehet csinálni, hogy mindketten otthagyjátok, és elmentek egy tök idegen helyre dolgozni)

2019. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

80 km az plcsa :D


De gondolom azért össze akartok költözni a jövőben ezért a kérdés.

Hát az elején mi sem akartunk egyiken sem költözni. Nekem(férfi) viszonylag jól fizető munkahelyem volt, ő csak szimplán nem akart onnan elköltözni. Egy év után azt mondtam jól van akkor költözöm én, mert hiába érveltem hogy ott semmi munkalehetőség, leépülőben a város stb.

Aztán már majdenem költöztem mikor egyik rokonuknál szóba került a téma. Egy középkorú nő rögtön mondta hogy ne legyünk hülyék, nehogy ott kezdjünk közös életet. Felsorolta azokat az érveket amiket én is. Ezzel belátta hogy nem beszélek hülyeségeket, és végül az én városomhoz közeli településen vettünk egy házat.


De megértem azt aki nem akar elszakadni onnan ahol felnőtt, én sem akartam. Most külföldön dolgozom, ma már sokkal mobilisabb vagyok, máshogy gondolkozom. Ahol olyanok a körülmények tehát lehet munkát találni, jó közbiztonság, rendes környék, azonnal mennék ha ott lenne a párom. Aztán majd együtt kialakul!

2019. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!