Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irtózom a férfiaktól, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irtózom a férfiaktól, akik ismerkedni akarnak velem, hogy lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

Mindig kövér voltam fiatalkoromban. Nagyon. Emiatt én voltam a cuki lány, akire sosem tekintettek "úgy" a férfiak.

40 kilót fogytam le, megdolgoztam érte. Elegem lett abból, hogy nem tudom szeretni magamat. Nagyon szép lány lett belőlem, kedves is vagyok, okos is (persze az önbizalomhiány és az ebből fakadó rossztulajdonságok részben megmaradtak).

Mióta szép vagyok, olyan férfiak próbalkoznak nálam, akik anno rám sem néztek, akik becsapták az orrom előtt az ajtót, amikor látták, hogy megyek befelé stb. En megundorodtam a férfiaktól, hogy nekik tenyleg ezen múlik minden. Az, hogy valaki milyen belül, egyáltalán nem számít a szemükben, amíg nem kerek a segged és nem lapos a hasad. Rosszabbul érzem magam emiatt mint ahogy régen éreztem magam, mert tudom, hogy a férfiak csak a külsőm miatt akarnak ismerkedni.


2019. febr. 3. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Ezt alaposan félremagyarázod magadnak.Ha Neked megfelel egy kopasz 150 kg-os féri,akkor keress olyat.Mert a belső értékei a fontosak csak.A barátsághoz biztonyára elegendő a belső,de párkapcsolatban azért jót tesz,ha a másikat vonzónak is találjuk.Viszont mivel van akinek a duci nők jönnek be,van akinek a szemüveges,vagy kigyúrt férfiakat kedveli,így ducin sem lett volna lehetetlen párt találnod.De ahogy leírtad közelről sem vagy tökéletes belülről,ùgyhogy lehet nem is csak a külsőddel volt a baj.

Azért amiről írtál nem ùj keletű dolog,ha csinos valaki,ad minimálisan is a megjelenésére(nem a modell alkat,magassarkù szettre gondolok csak),akkor az sokkal vonzóbb,mint a szétfolyni készülő háj.Bocsi.

2019. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyel elviselhetetlen a randikon, akik ezek utan is akarnak, azokrol tudod, hogy csak a kulso erdekli oket, igy dobhatod oket. Akik lelepnek inkabb es nem keresnek, azokat meg felkeresheted utolag, hogy nem olyan vagy igazabol. :)
2019. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Ugye, milyen szemetek a férfiak? Amikor dagi voltál nem szerettek, nem vonzódtak hozzád, most meg igen. Igaz, te sem szeretted magad dundin "Elegem lett abból, hogy nem tudom szeretni magamat". Most már megbékéltél magaddal, de a gonosz/érdek férfiak csak vezekeljenek tovább, a piszkok! :DD


Ébresztő, ők is ugyanolyan emberek, mint te, ami nem szép, nem egészséges, az nekik sem tetszik/tetszett. Nincs ebben semmi undorító.

2019. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 3évig voltam a rút kiskacsa, nem csak a külvilág, de a családom is folyton bszogatott, amiért hirtelen hiztam meg.

Én is rengeteget fogytam, nagyon csinos lettem.

Nem az a zavaró, hogy sikeres lehetek a férfiaknál, hanem amikor 4év után úgy néznek rád, mintha új ember lennél a régi közegben.

Azért, mert nem akarsz vele randizni, még attól ember, és értékes, nem hulladék.

És igen, undorító, ha addig arra se méltó, hogy az ajtót legalább nyitva tarsd neki, akkor ne tarsd magad méltónak arra, hogy most egyáltalán rádnézzen.

2019. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is irtóznék az ilyenektől. De léteznek másmilyenek is, hidd el. Ha találkozol majd egy olyannal, tőle nem fogsz irtózni. Tapasztalat. :)

Az ilyeneket meg kerüld el messziről, mert ha idősebb leszel, vagy striád lesz, újra rádvágják az ajtót. Ez a típus emberileg nem ér semmit, felszínes kis korcsok.

2019. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdező most milyen pasikkal találkozik,hogy csinos lett??
2019. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értelek. Azt a részt főleg, hogy hihetetlen, hogy ennyin múlik, hogy valaki akarjon. Kicsit, mintha veszel egy másik ruhát és ettől nagyszerű embernek tartanak.


Kérdés ki vagy te a testeden túl.


Valahogy felejtsd el ezt az egészet.

2019. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan férfiakat, akiket csak most ismersz meg, és próbálj meg legalább hozzájuk előítéletmentesen viszonyulni.
2019. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Neked tetszene egy durván túlsúlyos, pattanásos férfi jó személyiséggel? Gyanítom nem.

Mindenkinek el kell fogadnia amilyen ítéletet a másik nem alkot róla.

És egyébként azért is gond a túlsúly, mert az arra utal, hogy az az ember lusta, akár férfi, akár nő.

2019. febr. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!