Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés a mai Hölgyekhez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés a mai Hölgyekhez. Miért nem tudtok kimondani ha nem akartok már ismerkedni valakivel pár beszélgetés után?

Figyelt kérdés
Miért van az , hogy elkezdtek csevegni egy pasival , aztán egyik napról a másikra, már nem is válaszoltok és eltűntök, lemondjátok a Randikat? Mi az ok vagy miért nem tudtok ilyenkor konkrétan kimondani, hogy viszlát ennyi.
2019. febr. 1. 08:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
17%
Nincs bennük annyi gerinc.
2019. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%
Na, mert ezt aztán pasiktól nem lehetne kérdezni...
2019. febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
56%
Ha valakivel nem akarok ismerkedni, azt megmondom. Ha csak pár napig nem reagálok, akkor nincs időm, és majd ha lesz, újból jelentkezem, de lehet, hogy szólni sincs alkalmam, most például újra kell telepítenem a gépemet otthon, mert csak csökkentett módban tudom indítani, így egy kicsit nehézkes a netet használni rajta. Aki pár napot sem tud várni, annak túl sok a szabadideje.
2019. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%

A válasz hiánya is jelzés értékű.

Én mindig megmondom, de néha bánom. Voltam már minden ocsmányság és könyörgött is pasi második esélyért, nem mindenki tudja emelt fővel fogadni a visszautasítást.

2019. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
13%

#3. Választ most hogy írtál?

32/f

2019. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Jajj megint a nők 😂 pasiból is van elég sok ilyen!

Én mindig őszintén megmondom, hpgy bocs de nem akarok tovább ismerkedni vagy nem akarok többet találkozni! Csak aztán legtöbbször jön a rinya,hogy jajj

2019. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
81%

*jajj miért nem, adj egy esélyt, hülye rbnc stb... Kinek van ehez kedve egy idő után?

N26

2019. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Értem , hogy pasik is vannak csak , hogy már 2 hónapja tinderen ismerkedek csajokkal ,felveszem öket Messengeren és folyatjuk 3 napig aztán eltűnnek, én 31/F én mindig vissza irok ,ha igen vagy nem szerintem ez tiszteletlenség kérdése , csak elvárnám. Nyomulni meg nem fogok . Mostanság emberek az a baj hogy egymásra mutogatunk nök a férfiakra és a férfiak a nőkre , szerintem ez illem kérdése . Köszönöm a válaszokat . De ha rosszul gondolom , akkor bocs de szerintem igy van Na hali
2019. febr. 1. 09:20
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
"#3. Választ most hogy írtál?" - Most másik gépen vagyok, de erre sincs mindig lehetőségem vagy időm. Felnőtt ember vagyok, dolgozom, van, amikor lazább egy nap, akkor fent tudok lenni neten, de például a múlt hetem olyan volt, hogy örültem, ha tudtam eleget aludni.
2019. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

"könyörgött is pasi második esélyért" - Igen, és ezt is tapasztaltam, pont a napokban, hiába írtam meg, hogy nem egymást keressük, a pasi erősködött, hogy de, márpedig próbáljuk meg, biztos, hogy akarom (nem tudom, de én jobban ismerem a saját érzéseimet és gondolataimat, mint egy idegen), erre már nem válaszoltam, egyszerűen csak letiltottam. Nem tudom, ti férfiak mit csinálnátok ilyen esetben.


Amúgy az előzőre visszatérve, hogy nem mindig tudok szólni, hogy most nem érek rá, a múlt héten volt valaki, akinek nem tudtam szólni, de tényleg nem, szóval ha voltatok már nagyon kimerültek, akkor tudjátok, hogy voltam, semmi energiám semmire, ki is írtam két nap szabadságot következő hétre (ez volt a lehető legkorábbi lehetőség), mielőtt táppénz lenne a kimerültségemből. Szóval beszélgettem valakivel, és akkor jött a múlt hét, mire hétvégén volt időm, hogy szóljak, hogy bocsi, de, már felszívódott az oldalról, azt nem tudom, hogy ő lépett le vagy kitiltották valamiért.

2019. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!