Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talonban tartás jelei mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talonban tartás jelei mik lehetnek? Adott egy pasi, akivel csetelünk, néha találkozunk, flörtölgetés van, de tovább nem léptünk. Amikor találkozunk, igyekszik úgy alakítani az idejét (munkáját), hogy tudjon velem időt tölteni.

Figyelt kérdés
Tovább nem lép (nem akar/nem mer, fogalmam sincs). Elképzelhető, hogy más is van neki párhuzamosan és talonban tart?

#jelei #talonban
2019. febr. 4. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lép tovább, akkor valószínű, hogy ez már az. Hány évesek vagytok és hányszor találkoztatok?
2019. febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna valamit akkor tovabblepett volna. Allitsd valasztas ele mert ez neked se jo.
2019. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez így egyáltalán nem jó. Most megpróbálom, hogy leépítem a csetelést, hogy mennyire érdeklődik. Nagyon zárkózott pasiról van szó, de nem gyerekek vagyunk már, hanem felnőttek, szóval férfiként lépnie kellene/kellett volna.
2019. febr. 4. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves? Csok sem volt? Akkor tok felesleges eroltetni, ez a jatszmazas meg nem fog bejonni. Eloveszi a kovetkezot es vissza se nez. A napnal is vilagosabb, hogy nem vagy a dobogosok kozt, akivel kapcsolatot vagy szexet akar.
2019. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lényegtelen, hogy zárkózott. Zárkózott emberek is tudnak sok vasat tartani a tűzben. A leírásból meg kiderül, hogy annyira nem ismered. Ha flörtölgetni, meg találkozni mer, továb is merne lépni (ha akarna).
2019. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Lehet nem csak zárkózott hanem félénk is.

Én is ilyen vagyok. Ha exem annak idején nem csókol meg, én például nem tudom mikor szántam volna rá magam.

Szerintem beszélgess vele erről, esetleg te próbálj óvatosan magasabb szintre lépni, aztán meglátod hogy reagál.

2019. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt ilyen. Éreztem, hogy mással is foglalkozik, ezért döntés elé állítottam. Megmondtam, hogy nekem ez így nem jó, mert nem tudok akkor továbblépni, csak várok. Na, akkor derült ki, hogy ő már lépett volna, de erre várt, hogy én mondjam ki. Sok ember nem tud felelősséget vállalni, vagy nem akarja kényelmetlen, bántó helyzetbe hozni a másikat. Tényleg beszélj vele, kérdezz rá, milyen kapcsolatot akar veled.
2019. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom ez mióta tart, de vannak kapcsolatok amiknek idő kell hogy kiteljesedjen. Szerintem ne fűzz hozzá reményeket, de kár volna lerohanással választás elé állítani, ettől mindenki menekülőre fogja, még akkor is ha szimpi vagy neki és alakul benne valami irántad.
2019. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:
37%

Szerintem az eleg rautalo dolog, ha valaki hozzad igazitja a napirendjet. Te hogy kepzeled el a tovabblepest? Van csaladja, gyerekei, lehetosegetek? Valami blokkolja a folyamatot, talan sejted is, hogy mi az, csak nem irtad le. Sot szerintem felig tiltott uton jartok, es nem akarod az ivet kapni erte.


A talon temahoz, nem lenyegtelen kerdez, hogy milyen idosek vagytok kb? Nyilvan nem erdemes abbol kiindulni, hogy te csak egy vagy a sok kozul, de nyugodtan kezdd el konkretizalni a kapcsolatotokat. Beszeltel vele, hogy milyen perspektivakat latsz, es o mennyire azonosul vele? Vagy meg azon ugykodsz, hogyan rangasd be az agyadba? Ha kicsit kifejtened a kerdest, talan tobb lehetoseg lenne a valaszra.


42F

2019. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!