Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a jelei annak, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha egy nő szerelmes egy férfiba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy még nem volt köztük semmi, de a nő odáig van a férfiért és szeretné, ha egy pár lennének, de a női büszkeségét, a tartását nem hajlandó feladni, kezdeményezni nem fog, ezért a dolog megmarad nála sóvárgás-szinten. De majd beleőrül ebbe az állapotba.


Milyen jelekből lehet arra következtetni, hogy egy nő odáig van egy pasiért? Mi az, ami rögtön elárulja?



2017. nov. 27. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek a részt vevők?
2017. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elméleti a kérdés - csak kíváncsi vagyok, náluk is ugyanolyan önkéntelen jelek vannak-e ilyen esetben, mint a férfiaknál. Mivel egy pasinak kezdeményeznie is kell(legalábbis illik), ezért ennek keretében könnyen ki tudja mutatni. De egy nő ugyanebben az állapotban gondolom, inkább őrlődik és kvázi tétlenül várja a kiszemelt férfi közeledését. Ha tartással rendelkező igazi nő, akkor legalábbis ez lenne a forgatókönyv.
2017. nov. 27. 16:54
 3/14 Lilith1994 ***** válasza:
77%

Na akkor saját magamból kiindulva :

2 évig vártam hogy kezdeményezzen a férfi aki nekem nagyon tetszett sőt szerelmes voltam. Minden kis apró jelre figyeltem rengeteg testbeszeddel kapcsolatos könyvet olvastam el. A férfi közeli barátom volt. Aztán egyszer csak volt pár jel de tudtam hogy ő nem fog kezdeményezni így egyszer rá kérdeztem mert már tudni akartam hogy mégis merre tartunk. A beszélgetést követően nos... Már 2 hónapja hogy együtt vagyunk. Néha csak egy kérdés kell :)

Én mindig nagyon buszke voltam így tenylegesen sosem kezdemenyeztem :)

2017. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Nyílván ha egy férfi fél kezdeményezni, az élet egyéb területein is - ahol a FÉRFIASSÁGRA van szükség - el fog bukni. Őket hívják papucsnak,nyámnyiláknak. Nagyon cukik, tudnak mosolyogni,mézes-mázaskodni de azért valljuk be, ez egy idő után teher.
2017. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lilith1994 ***** válasza:
79%

Viszont ha az élet más területein nagyon határozott akkor semmi probléma :)

Mármint szerintem :)

Van aki csak ebben félénk mert sokat esett már orra :)

2017. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem azért ha valaki annyira odáig van érted, azt biztosan megérzed akármennyire büszke vagy határozatlan.

Amúgy meg nem éri meg olyan nővel kezdeni, aki semmit nem tesz a kapcsolat előremozdításáért. (Ezt nőként mondom).

2017. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem csak a büszkesége miatt nem léphet egy nő, hanem pl. lehet azért nem közeledik, mert nem mer, ugyanis zárkózott, félénk személyisége van. Ez mindkét nemnél előfordulhat.

Így igaz, létezhet olyan is, hogy a magabiztos és határozott nő sem kezdeményez pl. büszkeségből, de ugyanakkor csomó jelét adhatja annak,hogy odáig van a férfiért, vágyakozik iránta pl.: Sokszor keresi a társaságát, minden aprósággal, nonszensz dologgal kapcsolatosan, szóba elegyedik vele ha kell, ha nem, segítségét kikéri. Sokat mosolyog rá, felveszi és tartja vele a szemkontaktust. Szemlátomást kiveti a hálóját a férfire, míg az introvertált személyiségű lány pont az ellentétjét produkálhatja a leírtaknak.

A közös bennük talán az,hogy mindketten sóvárognak, de a zárkózottabb személyiség ezt szinte semennyire nem mutatja ki, míg legbelül majd szét robban, vívódásai neki is óriásiak.

A tekitet, a szem árulja el a legjobban a vonzódást. Legyen az félénk, riadt vagy csábító pillantás többet mondd ezer szónál... Ezt nem lehet leírni, látni kell :D

2017. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy nincs jele. Ha tényleg szerelmes egy nő egy férfiba, akkor minden erejével titkolja, esetleg olyan "jeleket" küld, amiket saját magán kívül a kutya sem vesz észre. Persze ez sem egyértelmű, mert lehet, hogy tényleg nem érdekli a férfi.
2017. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Elég zárkózott vagyok,de ha egy férfi megdobogtatja a szívem,van bennem azért annyi kurázsi,hogy ki is mutatom.Mondjuk keresem a társaságát,az indokokat,hogy beszélhessünk,vagy hogy segítségét kérjem valamiben.Sokat szemezek vele,mosolygok rá,és becézgetem,ami tőlem amúgy távol áll,nem a stílusom.Megnyílni sem sokaknak nyílom meg,de a kiszemelttel próbálok bizalmi viszont kiépíteni.Többször célzok rá,hogy jó pasinak tartom.Csillogó szemekkel nézek rá.Ennél többet nem tehetek szerintem,hogy egyértelmű legyen a dolog.Tálcán csak nem kínálom magam... :-)
2017. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"a női büszkeségét, a tartását nem hajlandó feladni, kezdeményezni nem fog, ezért a dolog megmarad nála sóvárgás-szinten"


Ez nem női büszkeség, hanem inkább női hülyeségnek hangzik.

Ennyi erővel egy férfi is mondhatja h ő nem kezdeményez, mert sérti a büszkeségét...

2017. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!