Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri összejönni egy kamionos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri összejönni egy kamionos férfival?

Figyelt kérdés

Csak hozzáértők válaszára vagyok kiváncsi, nekem ez nagyon fontos most, tanácstalan vagyok.

Érveket kérek a helyzett mellett és ellene.

( azt mondja azért kezd el kamionozni, mert sok pénzt akar keresni )


2019. febr. 5. 13:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
A pénz miatt csábító számodra?
2019. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egyértelműen nem!!!

Nem vagyok az a nagyravágyó pics**a!

Hanem a távolság stb... én akiket megszeretek azokat szeretem a közelemben tudni, persze nem ki sajátításról van szó.

2019. febr. 5. 13:30
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha nemzetközizik akkor ebből csak "távkapcsolat" lehet. Ami nem feltétlenül baj, neked kell tudni hogy megfelel-e?


(több ilyet ismerek, családjuk, gyerekük van)

2019. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Nekem van pár kamionos ismerősöm, volt évfolyamtársak apukája, vagy csak ha eladtam valamit a neten, és ők vették meg, akkor beszéltünk pár szót

Háááááááááááááááááááát..:D

Részletezzem? :D Nem tudom, mi nagyobb, a pocakjuk, az út széli prostik felhasználásának száma, vagy a vásási arányuk, vagy mi kisebb, az értelmi szintjük, vagy a magasságuk? :D

2019. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha független típus vagy és jól bírod az egyedüllétet, nem vagy annyira ragaszkodó, akkor minden további nélkül. Én ilyen vagyok, így sose okozott gondot a távkapcsolat vagy a távolság bármilyen helyzetben, hosszútávon se gond. Ha viszont olyan típus vagy mint az emberek többésge és szükséged van a másik folyamatos közelségére, akkor jól gondold meg, mert sokat fogsz szenvedni.
2019. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Nemzetközi?

Akkor abból távkapcsolat lehet. Ha neked belefér, oké, sokan élnek így. De gyereket vállalni nem tartom jó ötletnek, neked a saját döntésed a távkapcsolat, a gyerekre viszont ezzel rá lenne kényszerítve, hogy kvázi apa nélkül nőjön fel.


NEKED kell tudnod, hogy neked mennyire fér bele, hogy 2-3 hetente látod pár napig. Vannak ismerőseim, akiknek működik, és vannak, akiknek nem.

2019. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És a nemzetközin kívűl milyen lehetőség van még?

Mert nem értek ehhez az egészhez...

De 2-3 hét.. esküszöm a sírás kerülget

2019. febr. 5. 13:37
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Lehet csak belföldön is nyomatni, és akkor minden este, de legalább 2-3 naponta otthon alhat az ember, viszont pénzügyileg elmarad a nemzetközitől. Ha pénz miatt vágna bele, akkor ez nem hiszem, hogy opció neki.
2019. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Igazából nem mást mellette,ellene érveit kéne olvasnod.Neked kellene leírnod gondolkodás nélkül,hogy számodra mi szól mellette,és mi ellene,aztán visszaolvasni.Már csak tapasztalásnak is érdekes,és talán könnyebben döntesz.
2019. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Rendesek vagytok!

Sikerült döntenem.

2019. febr. 5. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!