Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz összejönni a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz összejönni a legjobb barátnőm által kiszemelt pasival?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm randizgatott a férfival de nem éreznek egymás iránt egyformán. A srac azt mondta hogy velem el tudna képzelni a dolgokat, de a barátnőm miatt nem tudtam hogy mit tegyek... szerintetek?

2018. aug. 23. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
gáz
2018. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Beszéld meg vele, ha nem fájna neki, nem gáz.
2018. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Neked kell eldönteni, mi a fontosabb, a legjobb barátnőd vagy egy aktuális farok, akinek lehet, hogy fél év múlva már a nevét sem fogod tudni.
2018. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen gáz. Akárki, akár mit is mond neked, a barátnő/barát kapcsolata, vagy volt kapcsolata: tabu. Volt/van/lesz.


Tehát tök mindegy hogy mit mondott neked a srác, ha a barátság fontos számodra, és van belső tartásod, egyenes sosem kezdesz vele.

2018. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

A randi mióta kapcsolat? :D


Kérdező:

Beszéld meg a barátnőddel, lehet hogy nem zavarná. Engem pl totál nem érdekelne, ha a barátnőm összejönne az exemmel, vagy valami volt randipartneremmel.. más meg érzékeny rá.

2018. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem minden pasi tabu, akinek bármi köze volt egy barátnőmhöz. Ez az egymás között körbeadogatás annyira proli dolog.
2018. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnődet
2018. aug. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Ha azt mondja, nem zavarja, akkor is nagy a valószínűsége, hogy féltékenység miatt tönkremehet a kapcsolatotok, mert azt nem lehet kontrolállni.

Az én barátnőm egyszer csókolózott valakivel, majd a pasi elmondta nekem, hogy amúgy engem akar.. Próbálkozott is nálam, csókolóztunk, de én csak barátságot tudtam elképzelni. Aztán összejött a barátnőmmel. Megbeszéltük, nincs harag közöttünk. Bár ez egy kicsit más mint a te ügyed.

2018. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"de nem éreznek egymás iránt egyformán"

De kis rejtelyes vagy, egyem a szived... Miert nem irod le egyertelmuen az igazsagot, hogy a baratnodnek nagyon tetszik, de nem viszonozzak az erzeseit? Vedd elo az ovodas modszert: neked hogy esne? Ne, ne vagd ra azonnal, hogy teged nem zavarna. Tiz percre eld bele magad ugy igazan, aztan valaszolj magadnak. Ilyen bekat azert nehezn nyel le az ember, te is tudod.

2018. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha bejön neked, akkor szerintem belefér, bár igen a barátnőd le fog gyilkolni. De én ezért nem mondanék le a dologról.

Persze kockázata annyi van, hogy mi van, ha a srác csak megfektetni akar, vagy csak valami rövid kaland lesz belőle, és akkor se pasi, se barátnő.

Bár mondjuk a barátnődnek ha lélekben nehezen is, de logikailag meg kell hogy értse, meg hogy nem változtatna a dolgon olyan téren, hogy vele semmiképp se lenne, ha nem jön be neki.

2018. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!