Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak azt írta valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak azt írta valami, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Szóval valamelyik nap a barátommal ültünk a színházban,már majdnem kezdődött a darab,de nagyon írt valamit.

Majd kisült a szemem,annyira világított. Odahajoltam hogy megkérjem most már szerintem tegye el és látom,hogy egy csaj azt írja neki”szeretlek” és a pasim meg vissza hogy “én is”.

Egyszerűen nem tudtam magamban tartani,a sírás környékezett egész előadás alatt. Hazafele szóvá tettem,nagy hallgatások,majd kinyögi,hogy a colt barátnője,aki még mindig érez irámta valamit,ő pedig mint barát “szereti”

Mi a véleménytek:/

22N


2019. febr. 5. 23:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Kihajítani, vissza se nézni, vagy előbb-utóbb te leszel kihajítva/megcsalva, az biztos.
2019. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Persze, csak barátilag szereti. Meganagyfhaszt.
2019. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Én is végtelenül szeretem a mostani előtti barátnőmet, rendszeresen találkozunk, de ennek ellenére sem szeretnék vele párkapcsolatot, nem illünk vele össze szexben. Tapasztalatból mondom, hogy bizony lehet, hogy pontosan az van amit a barátod mond. Az lenne a jó, hogy ha ezt nyíltan meg tudtátok volna beszélni. De ehhez mind a ketten kellettetek volna, hogy ő merje vállalni, te pedig hogy tudd az őszinteséget fogadni.
2019. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De a volt barátnő szerelmeből írta,ugyanis még mindig érez valamit iránta...a barátok mondta. Akkor mégis minek adja alá a lovat a pasim??:/
2019. febr. 5. 23:25
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert még szereti a nőt. Te búfelejtő vagy. Ha úgy alakul, simán összejönnek újra. Menekülj.
2019. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy nagyon szeretem :/
2019. febr. 5. 23:30
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Attól még el kéne gondolkodni, hogy akarsz-e szamár lenni a ló helyett...


30N

2019. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
4: általában én is azt mondom, és azt is teszem, hogy ha az egyik fél még lehetséges párnak érzi a másikat, akkor jobb egy darabig nem találkozni. De különbözünk, van akinél a kapcsolat megszakítása nagyobb fájdalmat okoz, mint kivárni, hogy teljesen megszűnjenek azok a pillanatok, amikor feléled benne a remény. Bennem is van egy ilyen tüske egy másik volt barátnőmmel kapcsolatban és a szóban forgó barátnőmnek is. Nehezen viseljük a veszteséget. Örülnék ha jobban menne, de most ez van.
2019. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos, hogy kitenném!!

Az ilyenek a tejfogú kis majmok, akik nem mernek oszintek lenni a masikkal, mert van félni és titkolni valojuk! Kerdezo!.. tedd fel magadnak a kerdest.. ha forditott esetben neked nem lenne titkolni valod a parod elott, akkor te is a háta mogott ugykodned ezeket a dolgokat?! Utana meg mindenfele szart kitalal magyarazatnak, hát persze. Azert mert az "ex" még szerelmes bele ő meg elvileg nem akar semmit tole akkor nem irogatna neki, mert csak megneheziti a masik lany dolgat is! De olyan madarnak vagy nezve, hogy fajdalmas lesz a vege neked, ha ezeket a mesemondasokat beveszed

2019. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Rockarc ***** válasza:
83%

Velemenyem az van. Nem rakna kirakatba a srac, az biztos. Nehez megerteni, miert ennyire aljasok egyesek, konkretan megolte a kapcsolatotokat. El is asta 6 lab melyre. Az biztos, hogy onnan nem fog kimaszni. Sajnalom, de ez egy rossz valasztas volt, keress egy masikat.


42F

2019. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!