Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak azt írta valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak azt írta valami, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Szóval valamelyik nap a barátommal ültünk a színházban,már majdnem kezdődött a darab,de nagyon írt valamit.

Majd kisült a szemem,annyira világított. Odahajoltam hogy megkérjem most már szerintem tegye el és látom,hogy egy csaj azt írja neki”szeretlek” és a pasim meg vissza hogy “én is”.

Egyszerűen nem tudtam magamban tartani,a sírás környékezett egész előadás alatt. Hazafele szóvá tettem,nagy hallgatások,majd kinyögi,hogy a colt barátnője,aki még mindig érez irámta valamit,ő pedig mint barát “szereti”

Mi a véleménytek:/

22N


2019. febr. 5. 23:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Na, én ott álltam volna fel, az előadás közepén, az tuti. De ha te egy kapcsolatban hagyod magad ennyire megalázni, akkor ne csodálkozz semmin! Ilyeneket irkálni nem normális dolog. Szerintem nem exnek írt, hanem a másik háremhölgynek. Miért nem kérdted, hogy mutassa meg a beszélgetést ezek után? Ha nincs takargatni valója, akkor megmutathatja. Ha meg nem akarja, akkor át vagy cseszve, Barbie.
2019. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Színházba és előadás előtt? Na az tényleg büntetés lett volna neki hogy felállsz és otthagyod. Meg kellett volna tenned ezt a húzást vele. Hidd el, te is megkönnyebbültél volna. Aztán kicsit elgondolkodott volna hogy kinek írogat és mit.
2019. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kivágni!!!miközben VELED megy el egy előadásra az exével beszélget? Arról már ne is beszéljünk, hogy mit..El ne hidd, hogy "baráti"
2019. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem meg csak az a kérdésem miért vagy vele ezek után. Ennyire nincs önbecsülésed?

Baccni ki mint macskát szarni.

Min gondolkodsz vajon?

Istenem....

2019. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
"A kérdező kommentje:Csak az a gond,hogy nagyon szeretem :/" Ha annyira szereted, akkor fogadd el, hogy ilyen. Szeret mást is. Majd csak sikerül megosztoznotok rajta! Ha meg mégsem szereted ANNYIRA akkor rugd ki!
2019. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Normális ember szakít.

A hülye pedig "szereti" és vele marad akkor is, ha megalázzák és folyamatosan csalják.

2019. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%

"A barátomnak azt írta VALAMI, hogy szeretlek"


XDDDDDDDD

2019. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituban voltam, csak ott nem volt előttem irkálás, de egyértelmű volt hogy kurelnak. Én hülye nem dobtam ki mert atom szerelmes voltam, csak később léptem ki. A mai napig bánom hogy annyit vártam.
2019. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele
2019. febr. 6. 22:28
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted, Kérdező! Fel a fejjel! 💖
2019. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!