Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne folytassam tovább a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne folytassam tovább a lánnyal?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány barátom, de ez tényleg csak barátság mivel van pasija. Azonban nekem tetszik ő, mindig is tetszett. Szeretek vele lenni, de sajnos nekem ez kevés. Úgy gondolom, hogy hiába várok arra, hogy vége legyen a kapcsolatuknak, mert ha szakítanának is, akkor sem én lennék a következő.

Azzal tisztában van, hogy pár éve tetszett nekem, de azt, hogy még mindig bejön nem hiszem, hogy tudja.

Nem tudom, hogy mitévő legyek. Sajnálom elengedni csak úgy mert nagyon kedvelem, és furcsa lenne ha megint kilépne az életemből, azok után, hogy sokat lógunk együtt, de ez a barátság sem állapot. Nem tudom miért ennyire fontos neki, hogy velem barátkozzon (ő keresett meg legutóbb is) de a barátjának, akivel jár nem igazán tetszik... Kicsit furcsa, hogy a barátja engem nem szívlel, én pedig őt, mindezt a lány miatt.



2019. febr. 7. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor mi költözzünk át a tinibe .Olyan jó lenne egy 30 feletti csoport normális emberekkel elvált elhagyott korosodó feminista nők nélkül.
2019. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátság=nem akarunk dugni. Nem barátság=ne folytasd,ha van faszija/nöje. Ámen.
2019. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
A sárgabarackos túrófánk minden lelkibánatra megoldás!
2019. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!