Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozgatok egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy lánnyal és egyre jobban tetszik, nem tudom folytassam e vagy nem?

Figyelt kérdés

3 hete kezdödött egy koncerten ismerkedtem meg vele,


Nem tudom nevezhetném ezt randinak igaz néha engedi megfogni a kezét tegnap megölelt, de hát semmi több, egyenlőre. Azt gondolja,hogy nem tetszik nekem pedig igen, egyre jobban.


Messze lakik és pár hét után vissza megy a városba :(



A lány még elég fiatal, de korához képest sokkal érettebb, haverom szerint bejövök neki és ha nem lettem volna nagyon részeg akkor megcsokolt volna. Lány mondta el ezt neki...


2018. júl. 9. 18:31
 1/2 próbálokkedveslenni ***** válasza:
- Egyenlőre a sorozatgyilkos darabol fel. A szó, amit keres pedig az egyelőre. -
2018. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt kategória. Felnőtt emberek nem a haverokon keresztül üzengetnek, hanem megbeszélik egymással, ki mit szeretne.
2018. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!