Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy egy nő minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy nő minél nehezebben adja magát, annál nagyobb eséllyel szerethetnek bele a férfiak?

Figyelt kérdés
Én eléggé ezt látom a környezetemben. Magam is tapasztalom, hogy azok a férfiak, akik nem kaptak meg, rendszeresen újra visszatérnek az életembe, felkeresnek. Ti is így látjátok?

2019. febr. 7. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Én abszolút nem.

Párommal első randin csókolóztunk, harmadikon lefeküdtünk, 3 éve együtt vagyunk, és továbbra is nagy a szerelem. Azóta is folyton egymás kedvében járunk, amikor csak lehet, minden nap elmondjuk egymásnak, hogy szeretjük egymást, és hiányzik a másik, ha valami oknál fogva nem együtt alszunk.

Akikkel nem foglalkoztam, hiába udvaroltak, lekoptak elég hamar (szerencsére).

De alapból nem is kezdtem volna soha olyan férfival, akit a játszmázás indít be. Nem az én "stílusom". Rengeteg hobbim, tervem van, amikhez szükségem van az energiámra, a társamban pedig a feltöltődést kerestem mindig is. Se időm, se kedvem, se energiám gyerekes játszadozásra.

2019. febr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Kicsit negatív a megközelítés mert alapból senkiről nem feltételezed hogy komoly szándékkal érdeklődne felőled, márpedig biztos vagyok benne hogy van ilyen., csak vak vagy rá vagy nem üti meg nálad az "elfogadható szintet" azaz nem vonzódsz hozzá és ignorálod..
2019. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Rockarc ***** válasza:
68%

Mint az elet minden mas teruleten itt is az aranyok szamitanak. En azt gondolom, hogy aki a sex-et afele mezesmadzagnak gondolja, az egy olyan jel szamomra, ami utan egybol kiszallok a bulibol. Termeszetesen ez fugg az adott egyentol, ha tenyleg bombano vagy, akkor tovabb jatszhatod a jegoszlopot.


Ha pedig tulzasba viszed, akkor meg azt latod, hogy mindenki lelepett, es nulazhatod le a szamlalot a kovetkezo hetprobazonal. Ez viszont megerositi benned, hogy a ferfiak sexallatok, tehat meg tovabb kell huznod oket, es beindul a 22-es csapdaja. Jo jatekot!


Egyszer talan eljutsz arra a szintre, hogy a sex az mindket fel oromere van, tehat az arukapcsolas, ahogy gondolkodsz rola, az egy tevut. De lehet sose jossz ra. Ne felj, nem te vagy az elso.


42F

2019. febr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Két több éves kapcsolatom volt, mindkettovel első alkalommal volt szex.
2019. febr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és honnan veszed, hogy beléd szerettek?
2019. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Ja..? Mert alapból bele sem szerethet senki..?

Ez aztán a megközelítés..

2019. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Abba a nőbe szeretek bele akin látom hogy kölcsönösen én is érdeklem.
2019. febr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy nő visszautasít, akkor visszatérek hozzá, ha amúgy barátnak szimpatikus. De a legkevésbé sem szeretek bele. Ahogy előző, beleszeretni abba fogok, akit érdekel és akivel jó a szex. Ez tinikoromban máshogy volt (értsd 21 év alatt), de az már rég elmúlt.
2019. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 peca1000 ***** válasza:
12%

Persze, kűzdök, aztán jön a nagy Love! :D


Olyan már volt, hogy azt mondta a csaj, hogy inkább hagyjuk, erre én, hogy jó, keresek mást.


Aztán ő kepesztett, hogy mégis próbáljuk meg.

2019. febr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem igaz. Én nem ezt látom a környezetemben és nem is ezt tapasztalom. Persze, van az a szint még, amikor egy kis játékos "kéretem magam" pozitívan hat, kicsit izgalmasabbá teszi az udvarlást a férfi számára, de ez csak nagyon rövid ideig, és az is csak játékosan. Akiket ismerek, hogy nagyon nehezen adja magát, elvből, merthogy ezzel is "kiszűri a méltatlanokat", az egész életében egyedül volt, nem volt még egy normális kapcsolata, mert mindenkit elüldözött magától. Aki nem játszadozik, aki őszintén felvállalja az érzéseit/érdeklődését, az meg kivétel nélkül boldog, egészséges kapcsolatban él.

Engem is keresnek persze azok, akiket anno kikosaraztam, és ez érdekel engem? Dehogy. Próbálkoznak, mert hátha, és mert éppen nincsen alternatív jelölt, de nem ringatom magam abba a tévképzetbe, hogy biztosan annyira belém szerettek, hogy azóta sem tudtak továbblépni, és ezen a hideg közönyöm sem tud változtatni. Ugyan már, az ember nem így működik.


Amúgy az összes pasimmal ugyanaz a forgatókönyv szerint jártam el, első 1-2 randin csók, 3. randin szex, és ettől teljesen függetlenül alakult a kapcsolat folytatása. Volt, aki egyből lelépett, volt, akivel évekig jártunk, de vége lett, volt, akivel összeházasodtunk, szóval egy mondjuk azt, hogy reprezentatív minta alapján bátran állíthatom, hogy ennek az ég egy adta világon semmi köze ahhoz, hogy a másik beléd szeret-e vagy sem.

2019. febr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!