Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy minél nagyobb egy férfi lábmérete annál nagyobb a pénisze?

Figyelt kérdés
Hallottam nemrég hogy minél nagyobb a lába egy férfinak, annál nagyobb a pénisze is. Ez igaz? vagy fordítva van? Valami hasonló van a nőknél is??
2009. ápr. 14. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem igaz :D Ha megnézed, a legtöbb pasi lábmérete 41-42-n túl van, még azoké is, akiket kis szerszámmal áldott meg a sors :D Erről ennyit. Nincs összefüggés semmilyen testrész és intim dolgok mérete között :D Se nőknél se pasiknál.
2009. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Állítólag van egy bevált képlet a láb és az orr méretéből... Egy nagyobb baráti társaság dolgozta ki. Megpróbálom megkeresni neked.


(Én nem hiszem hogy lenne összefüggés, de sosem lehet tudni. A mutatóujj hegye és a hüvelykujj hegye közötti távolság viszont az eddigi pasijaimnál bejött.)

2009. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

ne haragudj előző, ez nagyon nagy baromság ..

hogyne lenne összefüggés !!!!!

bizony van, de nem csak egyértelműen a lábméret, sőt nem az a legfontosabb, több árulkodó jel is van egy fiún, amiből következtetni lehet a méretére ...

Most ezt én magyarázzam el? Csak van már mindenkinek ennyi tapasztalata ...

nagyjából: vékony, magas testalkat (!), nagy láb és kéz, hosszú újak .... sokszor meglepetés ám, hogy a kis "nyüzüge" vékony srácoknak aztán mekkora is, míg a kigyúrt izomagyúaknak meg hoppá hát mégse akkora mint azt ők szeretnék ... bár ez már pszichológia inkább ...

De nézd, hát szerezztapasztalatot, aztán majd oszd meg velünk :-DD

2009. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Mármnint a legelső a baromság, bocsi
2009. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem véletlenül vagy te lepontozva szerintem :D

Nincs biológiailag se máshogy összefüggés, az egy dolog, hogy a szteroidoktól átalakul az izombarmok teste... Az egy külön kategória.

Meg az is egy dolog, hogy néhány (vagy több, nem tudom) vékony srácnak nagy szerszáma van, ha híznának 5-6 kilót, akkor is megmaradna, nem fogyna el, nem vágná le szerintem.

folyamatosan nő, fejlődik, van akinek hamarabb, van akinek később, van akinek gyorsabban vagy lassabban... :)

2009. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni......nagy az orrom, a lábam, hosszúak az ujjaim, magas vagyok, és igen...... ott lent sem panaszkodhatom :)
2009. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

viazont a tenyér és a hímvessző között van igazság

amekkora a tenyered a középső ujjad végéig akkora a farok

ez télleg igaz A PÁROMNÁL BEJÖTT

2009. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azt is hallottam, hogy a középső ujjat lekell hajlítani a tenyérre és ameddig ér akkora a pénisz. Azt nem tudom hogy alap vagy merev állapotban akkora-e.

De még van egy hasonló, de az nem a pénisszel függ össze. Asszem az úgy van, hogy akkora a talpad amekkora a csúklód és a könyököd közötti távolság. Én odamértem és nekem bejött :D

2009. ápr. 14. 12:06
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nem igazak ezek :D

de akkor leírok egyet, amit én hallottam: lány vagyok és egy fiú sulitársam egy unalmas órán próbált meggyőzni, hogy neki 25 cm a pénisze :D és úgy számította ki, hogy ahonnan a tenyere kezdődik a hüvelykujja végéig megmérte vonalzóval és megszorozta 1,5-el és 25 jött ki :D képzelem mennyi a valóságalapja... :D

2009. ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem lehet rossz számítás az sem :D Nekem 20 jött ki xd
2009. ápr. 14. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!