Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért ér felpontozást, ha valaki szerint a férfiaknak elég a nő kinézete a szerelemhez, de ha valaki ugyanezt megfordítja, akkor neki lepontozás a jussa?

Figyelt kérdés

Vagy ha mondjuk leírja egy nő, hogy nem jönne össze olyannal, aki kevesebbet keres nála, felpontozzák. Ha ugyanezt egy férfi írja nőről, bye-bye jó értékelés.


Mit éreznek az ilyen idióták, akik képesek pont ugyanazt ellenkezően pontozni, attól függően, hogy melyik nem milyen helyzetben szerepel benne, illetve (vélhetően) milyen nemű a személy, aki a választ írta?



#kettős mérce #fcking idiots
2019. febr. 8. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én pont le$z@rom az értékelést. Leírom a véleményem akkor is ha lepontoznak. Ráadásul tök randomazerű ez a pontozás. Kérdésre két ugyanolyan, csak máshogy megfogalmazott válaszra is különböző pontokat ad a nép. És? Nyerünk valamit ha emelkedik a százalék? Nem. Akkor? Nem tök mindegy?
2019. febr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi logika.


Tegnap egy más topicban írtam egy kérdéshez két választ, a kettő között gyökeresen megváltozott az álláspontom, mert közben írt a kérdező plusz infót. Értsd: első válaszom lényege, hogy "nem", a másodiké, hogy "igen". Mindkettőt 0%-ra pontozták. :D Kérdés, hogy ha a kettő közül egyik se (a kérdés jellegéből adódóan nem volt köztes opció), akkor mi lett volna hasznos?

Másik kedvencem az a jelenség, ami például a tegnapi vagy tegnapelőtti kérdésnél volt: a kérdés, hogy 10-ből ki hányszor jut el az orgazmusig. Leírtam, hogy én hányszor, és lepontozták. :DDDD De hát ha egyszer az a válaszom? Az ilyen "te mit gondolsz..?" jellegű kérdéseknél nem bírom felfogni, hogy mit lehet lepontozni. :D


Én már feladtam, csak röhögök rajta, nem is érdemes logikát keresni abban, hogy ezen az oldalon mi alapján mennek a pontozások. Teljesen véletlenszerű, vagy nem tudom.

2019. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Ja igen, meg mikor volt egy kérdés, hogy melyik pár mivel védekezik, és ki fizeti.

Leírta 5 nő, hogy fogamzásgátlót használnak, és ők fizetik maguknak. 100% hasznos. Leírtam én, hogy fogamzásgátlót használok, és én fizetem, 0% hasznos.

Most erre mit lehet mondani? :D

¯\_(ツ)_/¯

2019. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában azt pontozzák nullára a nők, aki kimondja a fájó vagy kellemetlen igazságot.
2019. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs benne semmi logika. Mindig azt pontozzák és úgy, ami épp a felszínre kerül. Írhatsz bármekkora bölcsességet, ha beleszaladsz egy életunt, örök elégedettlen aprófogúba :D
2019. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennek nincs köze a nemhez.

A legtöbben elfogultan kommentelnek és pontoznak a saját nemük javára.


Pl a nőket itt rendszeresen szidalmazzák, hogy mennyire válogatósak, csak a pénz és külső számít nekik, nem keresik a belső értékeket. Majd jön a tükör, hogy hogyannlehetne modell kinézetű barátnőt találni.


Volt egy kérdés, ahol a kérdező férfi nem volt biztos benne ,hogy el tudná fogadni, hogy a kiszemelt nőnek égési sebhelyei vannak. Kapta is az osztást, hogy mennyire felszínes és sekélyes, ha őt ez zavarja.

Na, ennek a tükrében megmagyarázhatatlanul és VÉDHETETLENÜL visszás, amikor mondjuk egy alacsonyabb férfi kiír egy kérdést, hogy őt miért mellőzik és kikérik a válaszolók maguknak, hogy ők felszínesek lennének, de hát az ösztönök, a vonzalom meg a biztosnágérzet kell, meg a magasság, ebben semmi felszínesség sincs. De ha más emberről van szó, akkor felszínesség.


Elfogultság, ennyi.

2019. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!