Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megtörtént eset! Tényleg megtörtént!


Állatorvos ismerős évekig gyakorizott. Csak itt, az állatos rovatban. Mindig a valós, korrekt, szabályos válaszokat és szakmai tanácsokat adta.


A végén valami 20% körül volt amikor abba hagyta, mert rájött, hogy értelmetlen. Privátban anyázták és fenyegették, ha nem tetszett a válasz, pl., hogy el kell altatni az állatot, vagy, hogy műteni kell és az 100 alatt sehol nem fog menni. Meg folyamatosan jöttek a "Nekem is ez volt a kutyámmal és kifeküdte, nem kell műteni!" okoskodók.


Ő abba hagyta. A rendelőjében X000 forint + ÁFA díjért tart tanácsadást, és ott megköszönik neki és nem anyázzák, mint itt.



2018. nov. 26. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit lehet mondani hogy az igazság fáj.

Sokan csak segíteni szeretnénk de jön a magyarázkodás. És a segítség semmit se ér.

2018. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert gyikon nem szoktak állatorvosok lenni, és mindenki csak okoskodónak nézte őt, úgy mint ő másokat. Mindenkinek megvan a saját története, élménye, beszámolója és gondolatmenete arról, hogy mi lehet az állat problémája. Sokan abból merítenek, illetve ha a Marika néni kutyájának ez volt a baja, akkor biztos a kérdező kutyájának is. Itt nem állatorvosok válaszolnak, hanem segítő szándékú emberek, akik minden olyan kérdésnél írják, hogy állatorvos kell, nem pedig laikus válasz ismeretlenektől. Az eltérő vélemény nem újdonság, mivel nem létezik két, mindenben egyetértő ember.
2018. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem mindegy milyen jellegű kérdésekre, mit, hogy válaszol.


Nem egy csapnivaló állatorvost látni.


Mindenesetre az biztos hogy a gyakori népe el van keveredve egy másik dimenzióba. Az állatkínzó, aki nem ivartalanítja a kutyáját, kaukázusit akarnak panelba erőszakolni, az amstaff öleb...


Egyébként én kifejezetten örülnék ha kisállatok tartásával kapcsolatban is adna tanácsokat (előbb értelemszerűen végezzen egy kutató munkát)

Az embereknek hörcsögök, tengerimalacok, nyulak terén katasztrofális fogalmatlanságuk van

2018. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen az itulsónak igaza van. Sok ember a kisemlőst is rágcsálónak tartja és ugy is eteti őket.

Meg az is hülyeség hogy kis állatnak kis hely kell. Hát nem. A hörcsögnek is minimum 60as ketrec de az is csak a kisebb fajtáknak. De sokan 30as kis cellában tartják őket.

2018. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért fura,hogy a végén már csak 20% körül volt.Előttem már írták,hogy nem mindegy mit és,hogy válaszol.Én pl lepontozom azokat akik nagyon buták,ha azért hasznos a válaszuk,akkor a kék kézre kattintok.Meg úgy látszik,hogy hihetőbbek azok a válaszok,ahol írnak személyes tapasztalatot is.Meg szerintem sokaknak kell a megerősítés,ha valamit nem tudnak.Volt már,hogy elsőnek válaszoltam és nem volt %-lék a válaszomnál vagy lepontoztak.Ha utánam valaki ugyanazt leírta még egyszer csak más szórenddel az már 100%-on volt.Meg persze sokan vannak azok is,akik képtelenek elképzelni,hogy máshogy is történhet valami,mint ahogy velük történt.De ők vsz a rendelőbe se fogadnák el az orvos válaszát.
2018. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt velem is. Olyan állatorvos véleményét írtam le, aki hát finoman szólva nem ma kezdte (megyében a legjobb, olyan újításokat hozott az orvostudományban, hogy tananyag lett az egyetemen) és simán lehúrrogtak itt érte az emberek, mert ők úgy gondolták, hogy az nem így van. És ami a legmegdöbbentőbb volt számomra, hogy a dokinak igaza volt (saját tapasztalatból írtam valaki problémájára) és ez is hidegen hagyta az embereket. És hiába érveltem, hogy ha nem is hiszitek el, hogy mekkora szakmai tekintély az ember, legalább azt vegyétek figyelembe, hogy igaza volt és tényleg meggyógyult az állat, de nem érdekelte őket. Egyszerűen a tényeknek sem hisznek. Szóval ismerős amit írsz. Ez a baj a világgal, hogy a hülyék magabiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel. :D
2018. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
én egyszer vagy 2 oldalon keresztül vitatkoztam valakivel. Nem hitte el hogy a berni pásztorkutya egy kedves, barátságos, könnyen kezelhető családi kutya. Utána inkább ráhagytam. Nem hinném hogy egyetlen bernit is látott volna élőben.
2018. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az oldal már régóta egy trollfészek lett. A legtöbb témakörben a válaszok (és kérdések) többsége okoskodás, trollkodás, nyafogás, köpködés. A normális válaszokat lepontozzák, a köpködést pedig fel. Kár.
2018. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!