Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan bosszant, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bosszant, ha a barátom olyan ajándékot vesz nekem, amit konkrétan mondtam, hogy ne vegyen, mert nem kell?

Figyelt kérdés

Gondolom lesz, aki úgy gondolja, hogy milyen hisztis liba vagyok, inkább örüljek, hogy kapok valamit.

De már kaptam tőle, úgy hajgöndörítőt, hogy akkor is már 3 éve együtt voltunk, és tudta jól, hogy soha semmit nem csinálok a hajammal, mert nem szeretem, meg amúgyis roncsolják az ilyen gépek, sőt előtte kérdezte, hogy örülnék-e valami hajas gépnek, és mondtam, hogy nem, úgyse használnám. Erre azt kaptam, és még nekem van bűntudatom, hogy azóta össz-vissz egyszer használtam.

Aztán most, hogy lett autóm, amiben kicsit rossz a rádió (a hangerő szabályozónak a tekergetője nem érzékel rendesen), rendelt nekem valami kínai nevenincs rádiófejegységet, pedig mondtam, hogy ne... Eleve úgy mondta el, hogy "este rendeltem valamit, aminek lehet nem fogsz örülni".

Most akkor mit vár?

Én nem akarok feleslegesen beszerelni, valami gagyi rádiót, hogy aztán pár hónap múlva tönkre menjen. Gondoltam, majd ha lesz rá pénzem veszek valami normálisat, de most már, hogy venné ki magát, hogy vett nekem, én meg lecserélem szinte egyszerre?

A hajgöndörítőnél még elmondható, hogy nem emlékezett rá mit mondtam, mert nem figyelt rám, de ennél már nem.

Meg amúgy én célozgatok, meg adok ötleteket, hogy mit vegyen, de ezek szerint nem figyel rám.

Csak szerintem szörnyen idegesítő ez?


2019. febr. 8. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Vannak,akik szándékosan olyan ajándékkal örvendeztetnek meg,amiről tudják nem fog örömöt okozni.Nekik ez okoz boldogságot,és kielégülést.Biztos kaptál már több jót is a 3 év alatt,különben azokat is felsoroltad volna.És valszeg a jók vannak többségben.
2019. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem idegesítő,de nem annyira vészes.Az èn pasim meg mindig főz nekem,vagy este rendel nekem XXL pizzát,úgy hogy tudja,hogy nem eszek ilyesmiket.Aztàn nekem van bűntudatom,hogy én meg főznèk magamnak brokkolit..
2019. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Megfogod, kidobod előtte. Mit kell ebből ügyet csinálni? Kaptam én már nagyon drága táskát, ami iszonyat ronda volt. Kidobtam és kész.
2019. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Csak szerintem szörnyen idegesítő ez?"


Én inkább lekicsinylőnek mondanám, de azzal teljesen egyetértek, hogy jogosan bosszant, kérdező. Az ajándék pont arról kellene, hogy szóljon, hogy mutassa, mennyire jól ismered a másikat, és így még nagyobb örömet akarsz neki okozni, mint aki esetleg nem ismeri annyira jól. A barátod ebben finoman szólva sem jeleskedik.

2019. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Én nem idegesítőnek, hanem konkrétan bunkóságnak nevezném.
2019. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Jogos. Nekem bele telt vagy 4-5 évbe, még megértette a párom, ötlet szerűen ne vegyen ajándékot.
2019. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Elég önző és manipulatív, amit csinál. Az ajándéknak rólad kéne szólni, nem róla. Legközelebb járj el te is hasonlóan, hátha észre veszi magát.
2019. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

És vannak olyan emberek, akik eltűrik, hogy "nem eszek pizzát, egészségesen étkezem ,de a párom rendel direkt egy xxl pizzát nekem"? Vagy "megmondtam hogy nem kell, és megveszi "...


Komolyan az agyam eldobom....

2019. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:
100%

A hajsütővasat lefotózod az orra előtt, és felrakod a netre árulni.


Ha pampog, közlöd vele, hogy mondtad, nem kèrsz ilyen holmit, mégis vett.


Neked nem kell, ès eladod!


Tedd ugyanezt a magnóval is.


Hagy érezze magáz sza....rul!


Ja és te is olyan ajándékot vegyél neki, amit nagyon utálna, majd kaján vigyorral add át neki :)

2019. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Amúgy én simán eladnám a hajgöndörítőt, nehogy már kárba vesszen. :D Viszont nem lehet, hogy ezzel azt akarja mondani, hogy unja a hajad és szeretné ha másmilyen lenne? Nem mintha ez felmentené.
2019. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!