Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg korlátozom a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg korlátozom a párom, ha nem zavarom el (konkrétan) itthonról szórakozni? Miért mondják meg ismeretlenek, hogy a mi kapcsolatunk mennyire jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Volt már párszor, hogy megemlítettem, hogy a párom introvertált, inkább otthonülős típus, szabadidőnkben inkább itthon töltjük az időnket együtt, olvasunk, sütünk-főzünk, kertészkedünk, filmezünk, játszunk satöbbi satöbbi, havonta egyszer átjönnek a barátaink (nálunk van a legtöbb hely, meg mi szeretünk a legkevésbé kimozdulni :D ), akkor együtt töltjük az egész estét, van társaság. Nekünk ez így tök jó.


Erre megkaptam már többször, hogy biztos tipikus sárkány vagyok, szegény párom, ez így nem élet, a férfiembörnek szüksége van rá, hogy eljárjon ide-oda haverokkal, bulizni, ilyesmik, ehelyett én rá vagyok telepedve és elnyomom és korlátozom, és majd meglátom, hogy jól kidob, meg amúgy is egészségtelen folyton együtt lenni és majd jól megromlik a kapcsolat, és így tovább.


De ha ő ezt szereti, és nem kívánkozik el itthonról esténként, akkor azért miért én vagyok a hibás? :D

Meg honnan jön ez, hogy MINDEN férfi szeret bulizgatni meg haverokkal elmenni mindenfele?

Mi lenne a megoldás ezek szerint? El kellene zavarnom, és kizárni a házból, hogy addig ne jöjjön haza, amíg nem szórakozott? (Mindig megkérdezem, de sose válaszolnak akik beszólnak)

Miért sajnálják le a páromat? Miért hiszik, hogy ami nekik esetleg nem annyira jó, az másnak se az?

Milyen alapon papucsozzák le a párom, csak ezért?


Úgy általában, miért fáj az embereknek, ha valaki másképp éli a mindennapjait? Pontosan mit ártunk azzal bárkinek, hogy nem járogatunk el bulikázni?

Miért érzik páran valamiféle szent kötelességüknek, hogy olyan férfiak jogaiért harcoljanak, akik köszönik szépen, tök jól megvannak? :D


2018. okt. 30. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Maximum kérdezd meg a párod, hogy szeretne -e többet kimozdulni. Ha nemet mond, akkor mondd meg a barmoknak, hogy hát de nem akar kimozdulni. Nyugodjanak meg. Kérd meg őket, hogy mondjanak egy etelt amit nem szeretnek. Majd mondd azt, hogy az ugyanaz, mintha te azért nyaggatnád az ő párjukat, hogy bem eszi minden nap azt ételt.
2018. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Azért cseszegetnek, mert nem fogják fel, hogy vannak akik eltérnek a kötelező szabványtól. Mert ugye a szabvány az, hogy minden férfi a kocsmába akar menni, meg "csajozgatni", meg ilyenek, minden nő hisztis meg idióta "soppingolós" ribi, stb.


Nem kell rájuk hallgatni. SŐT! Az ilyen ostoba prolikat legjobb eltávolítani az életteredből. Nem fogsz veszíteni velük semmit.

2018. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

"Mi lenne a megoldás ezek szerint?"

Szerintem az, ha nem reklámozod az embereknek a privát életetek. Az rettenetesen sokat segít abban, hogy mások ne szóljanak le/bele.

2018. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk, ha a magatok kis életét magatok élnétek, és nem másoknak kiteregetve, és véleményére várva, nem ez lenne. Vagy, alapból lexarnád más véleményét.


Azért a sárkány stílus megvan, csak szólok :D De ezt csak ebből a fél litániából szűrtem le.

2018. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért reklámozás, kiteregetés, ha megemlítem, vagy mondjuk ha a kérdés erre vonatkozik, akkor válaszolok rá, így arc és név nélkül? :D
2018. okt. 30. 13:29
 6/13 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom javasolni, hogy válogasd meg jobban a társaságodat.. Normális ember képes felfogni, hogy nem létezik mindenkire ráhúzható, univerzális életmód és pont emiatt nincs olyan, hogy mi a "normális" egy kapcsolatban. Az a normális, amiben a pár két tagja egyetért.

Teljesen abszurd lenne elküldened a párod otthonról, ha erre semmi igánye és nem is érezné jól magát. Ezt úgy írom, hogy mi elég elmászkálósok vagyunk és tök alap, hogy vannak külön is programjaink, de ha egyszer valakinek ez így nem jó, az miért erőltetné? Élj és hagyj élni.. Inkább válogasd meg jobban a környezeted, az ilyenmegmondóembereket pedig iktasd ki belőle vagy egyszerűen ne mesélj nekik semmit.

2018. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

" a férfiembörnek szüksége van rá, hogy eljárjon ide-oda haverokkal, bulizni, ilyesmik"


Ez a legnagyobb ökörség, ami létezik. Sosem volt igényem ilyesmire, nincs haveri köröm de ha lenne is, rühellem a bulikat. Nem tudom magam jól érezni bennük.

2018. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért, ki mondja ezeket? Tényleg kiváncsi vagyok. Az én férjem sem bulizós, sose szeretett, maximum beülős helyekre jól bejáratott társasággal. Sokszor én hivtam, hogy menjünk már el együtt. Én mentem nélküle is néha, de jobban örültem volna, ha velem van. Párszor eljött, de beláttam, hogy nem az ő világa, nem is nyúztam ezzel tovább.

De szerencsére nem nyaggat ezzel senki minket. Az exem meg épp hogy szeretett menni, őt se korlátoztam soha.

2018. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, itt az oldalon. A kérdésből valóban nem teljesen egyértelmű így utólag elolvasva, de a kommentemből szerintem már az kéne hogy legyen.

Ilyen kreténekkel nyilván nem barátkozunk. :D

2018. okt. 30. 14:51
 10/13 peca1000 ***** válasza:

Nem korlátozod.


Intrók vagytok.


Mi is azok vagyunk, bár nekünk haveri körünk sincs, vendégségbe sem járunk, nem is hívunk senkit.


Szülőket látogatjuk, azt csókolom.


Sógornőm a mai napig nem tud napirendre térni ez felett, hogy nem szoktunk beülni valahova, se együtt, se külön.


Számunkra külön tortúra, ha valahova hívnak minket, és illik elmenni.


Már indulás előtt alig várjuk, hogy hazaèrjünk :)


A legjobb dolog az lenne, ha a párod mondaná el az elégedetlenkedőknek, hogy mi a helyzet.

2018. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!