Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az igazi ok, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az igazi ok, amiért ez az Alexa hozzáment ehhez a jóval idősebb pasihoz?

Figyelt kérdés
Tudjátok,a Koholák Alexa,az Éjjel-nappal Budapestből.Nem követem az ilyenek életét,csak véletlenül rábukkantam pár cikkre,és ledöbbentem milyen manushoz ment hozzá 5 hónap ismeretség után,akihez oda is költözött.Kinézetre ugye nagyapja lehetne,rá tudtok ti is keresni a képekre.A pasi valami spirituális tanítómester,és van egy központjuk is,meg valami karkötőket árulnak,ami jobbra fordítja az életet :) És a csaj totál belebolondult ugyanebbe a témába,együtt mennek előadásokra,meg olvastam egy olyan mondatot,hogy pár munkájának az árát is mindig odaadományozza ennek a központnak.Tényleg mintha valami agymosáson ment volna keresztül.Na de amin meglepődtem,az az a mondat volt,hogy a szex az milyen jó közöttük,és nem szexnek,hanem valami szertartásnak nevezik.Fel nem foghatom hogy lehet ilyen pasival lefeküdni.Próbáltam valami olyan dolgot keresni benne ami férfias,vagy vonzó lehet,de semmi ilyet nem látok.Sok-sok pénz kellene ahhoz hogy egy fiatal csaj valamit is kezdjen ezzel a férfivel.Mi a véleményed ?
2019. febr. 9. 03:31
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Mit kell azon ledöbbenni, hogy egy nőnek bejönnek az idősebb pasasok? Van ilyen nő, van olyan nő, nem mind egyforma.

Ő meg megtalálta a szellemi társát, hasonlóak az érdeklődésük, nyilván nem vágyott egy hülyegyerekre, aki 30 évesen is még ps4-ezik meló után, és szellemileg még ott tart, hogy bmw, pénz, semmi más nem kellhet egy nőhöz.

Amúgy sok fiatal is amilyen testszerkezettel bír, nem csodálom, hogy sok lánynak tökmindegy, hogy fiatallal, vagy idősebbel van együtt.

2019. febr. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az életkoron vagyok ledöbbenve,mert ilyenből sok van,hanem azon hogy ennek a férfinek a feje ránézésre tényleg olyan mintha a nagyapja lenne.Mintha egy nyugdíjassal kellene valakinek együtt lenni 28 évesen pl.
2019. febr. 9. 04:39
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mert nyilván jól bánik vele a férfi. Csalódásokon túl vágyik az ember arra, hogy szeressék, dédelgessék, fontos legyen valaki számára, legyen közös céljuk.

Vagy szerinted olyan könnyű találni ilyesvalakit? Hát nem.

2019. febr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majd elvállnak,mikor a csaj rájön,hogy ez a férfi nem sprituâlis tanìtómester,hanem egy csaló.Alexa meg könnyen befolyásható és irányítható.

Ettől függetlenül,csak mert.Te nem látod vonzónak ezt a férfit,más szâmára lehet az.

2019. febr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Köztünk 27 év van, 4 éve vagyunk, élünk együtt.

Szeret engem, én imàdom őt, minden téren passzolunk, a kislànyom szintén szereti, baromi jól kijönnek.

Ha valaki rànk néz, làtja, hogy nem egy korosztàly vagyunk, bàr nagyapàmnak senki nem nézné, baromi jól tartja magàt.

Tudod van olyan, amikor a màsikban megtalàlod azt, amit màsban nem.

Szerintem Alexa esetében is ez történt.

Ha szeretik egymàst, jól megvannak, akkor nincs ezzel baj.

Nagymamàm és màsodik férje között 22 volt, 40 évet éltek boldogan, egészen a Papa halàlàig.(Nagyapàmként tekintettem rà)

Tudom, le leszek pontozva, de pont nem érdekel, a boldogsàgom, az életem, a kapcsolatunk nem ezen fog múlni.

2019. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bezzeg, ha pár évvel fiatalabb pasija lenne, akkor meg az lenne baj!

Mert a sok nyomoréknak, muszáj valamiről csámcsogni, ha már saját élete nincsen, igaz? Senkinek semmi köze hozzá! Szerintem mindenkinek magánügye, hogy hány éves párt választ! Nem a kortól függ a vonzalom.Nekem is volt 6 évvel fiatalabb pasim, épp hogy betöltötte a 18-at, mikor én már 24 éves, elvált nő voltam.Legjobb kapcsolat volt mindkettőnknek.Na és akkor mi van? Választhatnék 60 éves tatát is, van jelentkező, csaknekem nem jön be, más viszont az idősebbeket kedveli.ízlés dolga!

2019. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pasi sok más embert is behulyitett. Könnyen befolyásol masokat. És persze a pénz.
2019. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert biztos csak a szeretet meg beke miatt van vele ja..

En nekem nincs nyomrom egy tolem tobb tiz evvel idosebb ferfihoz hozza nyulni. Nekem undorito mikor ilyet latok.. fiatal lany-idosebb ferfi kombó. Egyszeruen engem hanyinger kerulgetne ha ugy erne hozzam egy "tata"

2019. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyomrom*
2019. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!