Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevagyok zavarodva. Pénteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reina de Corazones kérdése:

Összevagyok zavarodva. Pénteken insta story-n egy helyes pasi a képe felé irta, hogy kérdezzenek valamit az emberek. Irtam én is és a Facebookon jelöltem is. Aztán megdicsért hogy nagyon szép vagyok meg kikérte a vélemenyem. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Aztán elolvasta és most már nem is olvassa az üzenteim többé.Am ő egy vetélkedő versenyzője.

#nem válaszol #őssezavarodva
2019. febr. 10. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komolya kérdés? Tini rovat lejjebb.


Nem akar tőled semmit, ez egy reklámtevékenység.

2019. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini,25 éves vagyok.
2019. febr. 10. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Marketing, semmi több. Jó reggelt! :-)
2019. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom a sok száz nőnek nem tud egyből visszaírni. Sajnos ezek kirakat pasik. Ez a dolguk, sok nő kövesse lajkolja őket, írjanak neki. Ő ért veri....
2019. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
* ő erre veri
2019. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
25 évesen is lehet tinisen gondolkodni. A "tiniség" ebben a formában egy lelki-szellemi állapotot jelent, ezért írta az első, hogy tini kategória, hisz 25 évesen már tudnod kéne, hogy te gondoltál ebbe többet (mint egy tini)... :)
2019. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Vannak férfiak akiknek kevés az önbizalma, és vannak olyanok akiknek túl sok.


Valószínű te most a legutóbbi szélsőségbe futottál bele.


"jó pasi" és tudja is magáról, és azt gondolja ez feljogosítsa hogy adott esetben ne válaszoljon egy magánál kevesebbre értékelt nőnek. De az sem kizárt hogy homoszexuális.


F/32

2019. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell túl magyarázni, ez marketing fogás. Kicsit gondolkozzatok már ilyen szemmel és megértitek.
2019. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen embereknek, mint a kérdező, azt mondani, hogy gondolkodjanak... xD

Ha ők nem lennének, ez a sok netes celeb sem létezne, ők etetik az ilyeneket.

2019. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!