Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Mit keresel tinderen? " és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mit keresel tinderen? " és hasonló kérdésekre mi a helyes válasz?

Figyelt kérdés

Ezt most a férfiaktól kérdezem. Sokan úgy írnak rám, hogy "Mit keresel tinderen?" vagy "Miért / mi célból vagy fent?"

Ilyenkor sosem tudom, hogy mit szeretnének hallani. Ha azt írnám, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, akkor elijednének. Ha azt, hogy csak kalandot, akkor könnyűvérűnek tartanának. Ha azt mondom, hogy lesz, ami lesz elven vagyok fent, akkor meg jönnek azzal, hogy mindenki ezt mondja meg hogy ez milyen klisé.

Kérem, aki jártas ebben a dologban, árulja el, hogy mi is volna ebben a helyzetben a helyes válasz? :) :D

Nálam tényleg a harmadik opció áll fenn. Elsősorban komolyabb dolgot szeretnék, nem keresek szándékosan, kimondottan egyéjszakás kalandokat, de ettől függetlenül volt már olyan is egyszer, hogy valakivel csak szexig jutottunk (nem első randin) és nem lett belőle komolyabb. Sőt olyan is volt, hogy élőben nem volt meg a szikra, de olyan jól kijöttünk, hogy összebarátkoztunk és azóta is csinálunk közös programokat barátként. Szóval szerintem én elég nyitott vagyok. De azt nem tudom, hogy erre a kérdésre mit kéne írni. Az is lehet, hogy ez ilyen "vizsgakérdés"? :D



2019. jan. 17. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra kell gondolni, hogy “jaj vajon mit gondol, ha ezt meg ezt mondom?” Ez totál önbizalomhiányra vall. Azt mondd, amit ténylegesen keresel. Legyél őszinte és magabiztos.
2019. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért nehéz a válasz? Nem tudod, mit keresel a Tinderen?
2019. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Mondja meg ő, hogy miért írt neked, nem neked kell szabadkozni.

Ha te írsz rá valakire nyilván te közlöd a jöveteled célját.

2019. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy akik kérdéssel indítanak, azok mindig kalandot keresnek. Ezért akarják már az elején tudni, hogy ne kelljen energiát fektetniük az ismerkedésbe.
2019. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik! Igen, én is pont ilyesmire gondoltam. De próbáltam elhessegetni azt a gondolatot, mert nem akartam "tipikus nő" lenni, aki mindig mindent túlgondol és minden mögé belegondol valami mást is. :D
2019. jan. 17. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de én amikor régebben tindereztem, csakis komoly kapcsolatot kerestem (tudom, tudom, sokak felhördülnek most, hogy a Tinder nem erre való, de én a környezetemben láttam jópár pozitív példát, és ezen felbuzdulva kezdtem el használni én is :D), ezt kerek- perec le is írtam az adatlapomra, ha meg az illető lusta volt olvasni, és rákérdezett, akkor is őszintén megmondtam neki. Nincs mit szégyellned, mondd meg őszintén mit akarsz, az a legtisztább.


Amúgy igen, ez kn ilyen vizsgakérdés, hogy érdemes-e folytatni a beszélgetést, és szerintem ezzel nincs is semmi gond.

2019. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 mert nem akartam "tipikus nő" lenni, aki mindig mindent túlgondol és minden mögé belegondol valami mást is.


Ezt rossz oldalról közelíted meg. A túlgondolás valójában inkább megérzés, pl amikor tudod, hogy valakinek nem vagy fontos, de elnyomod az ilyen gondoltaidat, “ah biztos fontos vagyok neki, csak túl sok a dolga” meg ilyenek, pedig a tudatalattid pontosan tudja, hogy mi a valós szitu. Csak nem feltétlen hallgatsz rá, pedig többnyire nem ártana.

2019. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyes válasz, hogy mit keresel. Komolyat, vagy lazát, ÉS keresel e valakit, nem csak egotuningolni mentél fel, vagy mert unatkoztál.


Szinte mindig megkérdezem ezt, és mindig komolyat keresek, de ha úgy alakul, laza is mehet amíg nincs komoly.

32/F

2019. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam kérdezni, de nem csak kalandot keresek hanem főként kapcsolatot. Nem azért kérdezem, hogy vizsgáztassam a másikat, hanem mertha nem ír magáról semmi konkrétat, akkor az eleje ilyen döcögős lesz. Az ismerkedés elején míg egyáltalán nem ismerem a másikat addig nem vagyok valami felszabadult, de ha eléggé szimpatizálunk egymással akkor már nem is lesz olyan vizsgahangulatú és a beszélgetések izgalmasabbak lesznek.
2019. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!