Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismerkedésnél az a helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedésnél az a helyes, hogy önmagadat adod akkor mi szükség van csajozási tanácsokra és önfejlesztő irományokra?

Figyelt kérdés
Ez számomra kissé paradox mivel, a csajozási és önfejlesztő irományok mind azt sugallják, hogy legyél ilyen, olyan csináld ezt csináld azt, ne elégedj meg önmagaddal.
2019. jan. 31. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem is azért íródnak,hogy mindenki párra találjon.Valaki ebből pénzt csinàl. Soha nem olvastam,mégis könnyedén alakítok ki kapcsolatokat az emberekkel.Olyan mint a tuti fogyi tippek.
2019. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Ezek azért jöttek létre, mert van rájuk kereslet.

Magyarul egy csomó idióta ember van a világon aki elhiszi amit ezekben olvas.

És megdöbbentő tény, hogy tényleg az a legjobb ha önmagadat adod, mellesleg ha előszőr nem adod magadat az előbb útóbb kiderül, akkor meg azért fognak kidobni, mert nem az vagy amit mutattál.

2019. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Karena26 ***** válasza:
53%

Semmi szükség nincs csajozási tippekre, önfejlesztő tréningekre érzés szerint, kommunikáció fejlesztésre pedig mindenkinek.

Még egy jól induló kapcsolatot, akár a nagy ő-vel is, elronthat az, ha nem önmagadat adod! Volt egy srác, akinek nagyon jó dumája volt, így ismerkedtünk meg. Aztán nagyon sokat beszélgettünk, lelkiztünk, belezúgtunk egymásba. Mikor végre odáig jutott a kapcsolatunk, hogy intim helyzetbe kerülhettünk volna, bűnbánó arccal megvallotta, hogy neki igazából nem is olyan a férfiasságának a mérete, mint amit az ismerkedéskor a csajozós szövegében mondott, sőt... Kit érdekel, hogy mekkora van neki, ha belé vagyok zúgva??? Habár szabatkozott, hogy csak azért mondta az elején, mert nem gondolta, hogy egyszer odáig jutunk. Hát nem is jutottunk odáig, mert ettől a vallomásától úgy megrendült benne a bizalmam, hogy vajon akkor még mi nem volt igaz, mit kamuzott. Évekkel később találkoztunk. Bevallotta, hogy rájött, velem szeretné leélni az életét, mert olyan sokat jelentettek neki a beszélgetéseink. De én meg nem tudok már megbízni benne. Amiatt a néhány centi miatt.

2019. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Azért, hogy jobb legyen az az "önmagad", amit adsz.
2019. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az a "helyes", de ha ez az "önmagad" nem egy vonzó személyiség, akkor jól jönnek a tanácsok
2019. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha en onmagamat adtam volna barmelyik ismerkedeskor, sosem lett volna baratnom. Ugy legalább volt valami, hogy nagyzoltam es tul erdeklodo voltam magamhoz kepest egy ideig.
2019. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Van pár birka, aki azt hiszi, hogy ha elolvas egy könyvet, ő már mindent fog tudni az életről, a nőkről, férfiakról stb. Akkor ezeket a könyveket írja, ő kihasználja szegény birkákat, és jól meggazdaszik.

Én mindig azt mondom : tapasztalás, mindennek az alapja. Könyvből ilyen nem lehet megtanulni.

Simán lehúzás ez az önismereti könyv. Akkor lenne az önismeretnek értelme, ha személyre szabottan, egy hozzá értő pl pszichológus foglalkozna veled.

2019. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert "a légy önmagad" egy megfoghatatlan, sablonos tanács olyanoktól, akik nem tudnak hasznosabbat mondani.


Ha jobban belemegyünk, arra próbálnak célozni vele, hogy érezd jól magad a bőrödben és fogadd el önmagad (ami nem azt jelenti, hogy nem változtatsz semmin, csak mindezt nem megfelelési kényszerből teszed, hanem mert így döntöttél).


Viszont ha valaki egy két lábon járó frusztrációhalmaz, akkor erre jó eséllyel nem lesz képes, ergo a "légy önmagad" tanács a számára haszontalan és inkább próbáljon ki terápiás jelleggel új viselkedésmódokat.


"Be happy, but never satisfied" (Bruce Lee) - szerintem ebben benne van minden

2019. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az légy önmagad egy sablonbullshit. Jól lehet tudni, mit kell előadni legtöbbször egy nőnek, hogy érdeklődjön, hajlandó legyen igazából megismerni, és ekkortól adhatod önmagad.
2019. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy ezt a problémát elfogadod és nem háborodsz fel ezen. Önmagadért szeressen a másik és ne azért amiért jól színészkedtél!
2019. máj. 19. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!