Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy nem tudok többé szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat csalódtam, félek egy új kapcsolattól. Pedig mások szerint és magam szerint sem vagyok csúnya. Meg is néznek a lányok de semmi komoly nem jön össze.

Egy 25 éves fiú.


2008. nov. 8. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem inkább nek akarsz szerelmes lenni a sok csalódás miatt, de te is írtad, hogy félsz. szerintem próbálj nyitott maradni és tartsd észben: nem szabad általánosítani! ne zárkózz el a szerelem elől, csak mert rosszak a tapasztalataid és ne is erőltesd, hogy egy új kapcsolat feltétlenül komoly legyen, vagy szerelem legyen belőle!
2008. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés....én 20 éves lány vagyok.Szerencsére nekem sikerült és ujra szerelmes tudtam lenni...igaz beletartott egy kis időbe amig kihevertem az előző kapcsolatomat.Én is azt hittem hogy már nem lesz más az életemben soha...akit ennyire szeretnék!

De van.....

Sikerülni fog...nyugi és türelem!

2008. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Srapnel ***** válasza:
Változtass valamin, mert ha sokat csalódtál, annak oka van. Lehet, a kiválasztási módszered nem jó. Tanulj sokat magadról, az emberekről, próbálj sokfajta embert megismerni, hogy aztán megtudd, milyen stílusú, elvű, személyiségű emberrel érzed jobban magad. 25 évesen még ráérsz, talán itt van a megfelelő időszak, amikor már elég idős vagy ahhoz, hogy ilyeneken elgondolkodj.
2008. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!