Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a gesztusok/tettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a gesztusok/tettek, amiért nagyon szeretitek a párotokat, ami fontos számotokra?

Figyelt kérdés

2019. febr. 12. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Bízik bennem és én is bízhatok őbenne.

Ennél több nem kell .

2019. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Úgy értettem, hogy melyek azok az élethelyzetek, amiben a párotok az adott módon viselkedik és ez miért fontos.
2019. febr. 12. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig kiall mellettem, mindig biztat. Mindig érzem a szeretetét amit ki is mutat. Olyan nekem mint egy bombabiztos bunker :-)
2019. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehez kiemelni, mert szeretem az egesz lenyet, de talan a konfliktusokhoz valo hozzaallasat szeretem /mindig higgadtan, konstruktiv megoldasra torekvoen oldja meg a problemakat,nezeteltereseket pl. a zenekaraban vagy a munkahelyen, olyan helyzetekben is, amikor en mar reg csesztem volna az egeszre.

A masik a hozzam valo turelme - egy ideje sielni tanit engem, en eletemben nem alltam elotte sileceken, neki a fekete palya sem kihivas, hat mit mondjak nagyon nem vagyok konnyu eset sem fogekony tanulo, es siman leallok hisztizni a palya kozepen hogy en itt le nem csuszok...ennek ellenere tanit, biztat, dicser, es felaldozza az idejet ertem amit a szamara elvezheto sielessel tolthetne /amit imad, es a munka miatt is kevesebb ideje jut ra/.

2019. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnám felsorolni. Nincs amit kiemelnék, őszintén. Mindent szeretek ebbe a kis sz@rháziba, ő a tökéletes számomra.
2019. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Órákig tudnám sorolni az ilyeneket, röviden leginkább úgy tudnám megfogalmazni, hogy tolerálja az elviselhetetlen rigolyáimat meg baromságaimat. :D Annyira alkalmazkodtunk már egymás hülyeségeihez, hogy sokszor fel sem tűnik, hogy a dolgok nagy részét máshogy csináljuk, csak hogy egymásnak kedvezzünk vele.

Például tudja, hogy döntésképtelen szerencsétlen vagyok a kis dolgokat illetően, tehát bármennyire is nehezére esik neki is, de eldönti, hogy mit együnk vagy milyen filmet nézzünk.

Reggel főz nekem kávét, mert megtanulta már, hogy használhatatlan és kiállhatatlan vagyok kávé előtt.

Megjegyez konkrétan mindent amit mondok neki. Képes hazaállítani egy olyan dologgal, amit fél éve egyszer megemlítettem neki. Vagy megindokolni egy döntését olyan dologgal, amiről még én se tudom, hogy mondtam már neki.

Az ilyen apróságokon kívül ami a legfontosabb szerintem az az, hogy tudatosan figyel rá, hogy energiát fektessen a kapcsolatba és fenntartsuk a szerelmet. Gyakran szervezünk randikat, mindig kitalál valami programot amit ketten tudunk csinálni. Mindig olyan jól esik, amikor felhozza, hogy ide vagy oda elmehetnénk a hétvégén. Gyakran olyan helyek, amikről egyértelmű, hogy nem 2 percig keresgélte. Szóval amit a legjobban szeretek az az, hogy 5 év után is belerakja ugyan azt az energiát a kapcsolatba amit én.

2019. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!