Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire szoktátok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire szoktátok csak úgy spontán szeretgetni a párotokat? Mennyire fontos nektek hogy így kifejezzétek hogy szeretitek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen gyakran ölelitek, pusziljátok meg a barátnőtöket csak úgy, mert jól esik. Egyáltalán mennyire fontos ez nektek egy kapcsolatban?

(főleg amikor már nem az elején vagytok)


Kort is írjatok, léci! :)


2013. szept. 19. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

ha együtt vagyunk kettesben akkor szinte folyamatosan

ha mások előtt vagyunk akkor csak 1-1 puszi néha


10 hónapja vagyunk együtt

én 30 ő 20

2013. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

22f, és nem nyálasan, nem kellemetlen helyzetbe hozva a társaságot, tömeget, akik körbe vesznek, de mindenféle lehetséges módon szeretem érezni, hogy ott van velem. Kézen fogva sétálás, belém karolva, vagy egy puszi (tömeg függő), csók, smaci, és ölelés, amikor olyan pillanat van.

Kifejezni azt, hogy életem egyetlen szerelme mellettem van, és talán az az utolsó napom, hogy kifejezzem, hogy szeretem, mindennél fontosabb számomra...

2013. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak pasik, akik ezt így gondolják! :)

Természetesen én se túlzásokra gondoltam, csak arra hogy mennyire mutatjátok ki, hogy összetartoztok.

2013. szept. 19. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
az mindig kell ki se bírnám hogy ne csináljak vele valamit :D
2013. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És ha már jó ideje együtt vagytok valakivel?

Én mindig azt érzem, hogy csak én gondolom így, a párom nem. Ezek szerint léteznek olyan férfiak, akiknek ez szintén fontos.

2013. szept. 19. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak megalkuvással választott téged, mert nem érzi nap mint nap, hogy te vagy a legcsodálatosabb dolog az életében! :\ (lehet csak elfelejtette, mert mással van elfoglalva, ezért ajánlom, hogy ébreszd fel picit, és tart távolságot te is minden területen. Se szex, se főzés, se vasalás, se akármi, amit megszokott! Vegye észre magát, és szeressen, vagy hagyjon el. (sry, de így lassú halálra van ítélve az egész))
2013. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!