Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy teszteljem, hogy mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy teszteljem, hogy mennyire vagyok fontos a barátomnak? Ötletek? Férfiak, ti hogy nyilvánítjátok ki, hogy valóban szeretitek a nőt?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne fikázzatok le. Nagyon szeretem, és fontos nekem, hogy mit jelentek a számára. Ha csak az én részemről komolyak az érzelmek, kilépek.
2013. nov. 1. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne csináld. Tudod hányan mentek már szét emiatt? Bizalomról hallottál már? Ha megtudja, hogy tesztelgeted, pont arra mehet rá az egész.


22/F

2013. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, igazad van. Megbízom én benne, de néha-néha elbizonytalanodom. Nem akarok játszmázni, csak szeretnék tisztán látni. Ez nem egy futó kapcsolat. Ő jelenti nekem az életem értelmét.
2013. nov. 1. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a részedről is komolyan lennének az érzelmek akkor nem állnál neki így tesztelgetni. Én megtudnám, hogy a barátnőm csak azért szakít velem, hogy visszasírjam magam, ezzel bizonyítva mennyire szeretem akkor felőlem meg is pukkadhat.

És nem tudom hogy nyilvánítom ki, szeretem és kész, úgy nézek rá, úgy csinálom a dolgokat, alkalmazkodom.

2013. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg KOMMUNIKÁLJ vele. Arról szól a kapcsolat, tudod, hogy beszélgettek egymással. Legalábbis egy komoly kapcsolatban igazán lehet beszélni mindenről.
2013. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaguar Warrior:


Voltam már egy általad megfogalmazott szituációban. :) A lány, a párom, akibe szerelmes voltam, tesztelgetni kezdett, összebalhézott velem, szakítani akart, szakított stb., és mint később kiderült, várta, hogy visszapuncsoljam magam hozzá. Sajnos nem mentem át a teszten, azóta is szörnyen bánom.. ;) (A csajt azóta minden hétvégén más srác kefélgeti, miközben egy kitartó papucs lépked a nyomában..)

2013. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!