Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy idősebb pasit megszerezni?

Figyelt kérdés
:)(:
2019. febr. 12. 20:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De áruld már el, mennyi az a "fiatalabb lányok" és "az ő korosztálya"!
2019. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Akkor más papapótlék után nézel.
2019. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Rockarc ***** válasza:

Aki nyitott ra, az mar ugy is ott liheg a fuledben, aki nem, az meg nem is fog. Szerintem. Elkepzelni sem tudom, hogyan lehetne egyenrangu partnerem egy 2x eves no. Ezek a kapcsolatok mar eleve egy olyan alarendelt szerkezet menten alakulnak ki, hogy elmondani nem lehet. Mit kezdesz az idosebb pasival? Es o mit kezdjen veled, azon az egyen kivul, amit szivesen fogad?


42F

2019. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet idősebb pasit megszerezni?


Szeretettel ápolod, gondoskodó vagy, pl. elkíséred urológushoz, mikor a prosztataproblémái miatt legközelebb megy.

Türelmes vagy hozzá, amikor folyton elfelejt dolgokat, nem tudja, mit hová tett, és folyton keresi a kulcsát, az olvasószemüvegét, az irattárcáját stb.


:-))))))

2019. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Írj nekem es szerezz meg ;)
2019. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszike, de szerintem ezt inkább kihagyom! (:
2019. febr. 13. 00:14
 17/18 anonim ***** válasza:
Fantasztikus, hogy már kétszer is hozzászóltál, de még mindig nem tudjuk, mennyi az az idősebb, 25, 30, 40, vagy 50-60 éves. De mindegy, majd mindenki válaszol az alapján, amire éppen gondol. Neked fontos, hogy jól válaszoljunk az információk alapján, nekem mindegy.
2019. febr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Neked is kellemes délutánt! :)
2019. febr. 13. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!