Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan helyzetben, hogy szinte mindenki kedvelte a párodat az ismerősi körben, mégis szétmentetek? Hogyan fogadták az ismerősök a dolgot? Mi miatt mentetek szét?

Figyelt kérdés
2019. jan. 17. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az ismerőseim jártak az illetővel, hanem én. Nem befolyásolta sosem külső tényező, hogy kivel szakitok.
2019. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ugy fogadtak, hogy mindenki levegonek nezett szinte (kollegakrol van szo, akik a parom baratai is). Mintha szakitani valami bun lenne es fertozo betegseget terjeszt, aki megis szakit. Persze egy ido utan elmult a dolog es minden oke volt megint mindenkivel.
2019. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg is ilyen helyzetben vagyok, hogy ha valaha szétmennénk mindenki engem nézne totális hülyének és neheztelnének rám, mert milyen kifogástalan minden téren a párom. Még a saját rokonaim is így éreznek, néha nagyon rosszul tud esni.

Küzdelmes évek vannak mögöttünk és kívülállók nem látják ezt.

2019. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Ismerősök sz*rul fogadták, nagyon sokáig mondogatták, hogy meg fogom bánni, még évekkel később is (kb 1 hónapig voltunk együtt a sráccal). Szakítás után nem sokkal az egyikük nekem is esett, hogy hogy lehetek ilyen szemét, és mit képzelek magamról. Én szakítottam, mert borzalmasan féltékeny volt, lekorlátozott, és elkezdett hazugságokat terjeszteni a baráti körben, hogy én xy-al flörtölök, meg biztos megcsalom (mindezt, mert szóba mertem állni más férfiakkal, akik mellesleg ugyanúgy a társaság tagjai voltak...) Igazából körbesírta az egész társaságot ilyenekkel. Életem egyik legjobb döntése volt kirakni a szűrét.
2019. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért maradtam benne tovább egy nem működő kapcsolatban, mert a családom jobban kedvelte az exemet, mint én, de persze ez a közöttünk levő (főleg kommunikációs) problémákat nem oldotta meg, úgyhogy muszájból vele maradtam, közben meg félreléptem. Aztán meg mikor kiderültek ezek a dolgok, akkor a környezetem is rájött végre, hogy ez így nem jó, és végül nem haragudtak, amikor szakítottam.
2019. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig minden kapcsolatomban én voltam az a fél, akit minden ismerős szeretett. De egy kapcsolatban szerintem ez nem nagyon számít. Az exeimnek biztos rossz volt, amikor kapták az ívet, hogy hogy lehetnek ilyen hülyék, de ez engem kicsit se érdekel. A kellemetlen szituk elkerülése végett nem nagyon tartottam a kapcsolatot utána az ismerőseivel.

Okok között volt sok minden, általában nem az én hibámból romlott el a kapcsolat. Sajnos nagyon kevésszer kaptam vissza azt a törődést és odaadást amit én beleraktam. Ezt látták az ismerősök is.

2019. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bátyámmal volt ilyen helyzet. Volt egy barátnője, aki tökéletes volt minden téren. Nővéremmel is olyan jól kijottek, hogy azóta is tartják a kapcsolatot, barátnők (persze ezt diszkréten intézik, nem bátyám orra előtt járnak össze, és nem mesél erről batyamnak, teljesen független az ő baratsaguk és az hogy bátyám exe), hiába mentek már szét bátyámmal. Szüleim is nagyon kedvelték. Édesanyám sokáig nem tudta feldolgozni, hogy szét mentek. Persze ezt batyamnak nem mondta, nem akarta ezt mindig az orra alá dorgolni, de nekem sokszor mondta. Aztán találkozott egy olyan lánnyal, aki szintén tökéletes volt, kedves aranyos szép pörgős dolgos stb. Szüleimmel nagyon jól kijön, velem és nővéremmel is, tényleg nagyon aranyos lány. Már jegyesek azóta, remélhetőleg nyáron lesz esküvő is :) El kell fogadni, hogy mindenki maga választja meg a párját. És el kell fogadni, ha úgy dönt hogy még sem megy.
2019. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!