Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem ma bevallotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem ma bevallotta, hogy még mindig vonzódik hozzám. Elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés
Véletlenül találkoztam ma az exemmel, akivel haragban váltunk el egy fél évvel ezelőtt. Először köszönni se akart jóformán, de megállítottam, és rávettem egy kávéra. Mondta, hogy már nem utál engem, de eszébe sem jutok, és amúgy sosem fog nekem megbocsátani. Végig zavarban volt, és amikor elkezdtem a vállát simogatni, bevallotta, hogy még mindig vonzódik hozzám, de már nem akar tőlem semmit, és hagyjam békén. Tényleg éreztem ,hogy komolyan gondolja, ugyanakkor, amikor simogattam, hagyta magát. Persze, békén fogom hagyni, hiszen most sem direkt találkoztam vele. Az lenne a kérdésem, hogy vajon ez a fajta vonzalom megmarad köztünk később is, vagy szép lassan elmúlik?

2019. febr. 13. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ti valami brazil sorozatból léptetek elő?
2019. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyasmi. Volt itt már minden köztünk. A végén már mindenki megcsalt mindenkit, ezért is lett vége :D
2019. febr. 13. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehát dugni még jó lennél 😀

Megmaradhat, nekem is van olyan exem aki még ma is vonzó számomra. Bár nálam a megcsalás kizárná ennek a lehetőségét. Egyszerűen végleg megundorodok az illetőtől.

2019. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Egy vmit nem értek, milyen vonzalom lehet az, ahol kölcsönösen megcsalják egymást... mert, h se bizalom, se tisztelet, se kizárólagosság, összegezve: se szerelem.


Vhol biztos vonzódtok egymáshoz, mert, ezért jöttetek annak idején össze, de nem érdemes keresni a meddiget, a miértet. Szerencsére vége, ebben a történetben ez a happy end.

2019. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi van velem, de nagyon sokszor gondolok rá. Én szerelmes voltam belé, abban biztos vagyok. Elég gázosak vagyunk amúgy mindketten. Tény, hogy sokszor megaláztuk egymást, emiatt is lett vége. Letiltott facebookon is. Ha ma nem lettem volna elég rámenős, szerintem szóba se állt volna velem, de annak ellenére, hogy elküldött a p*csába, úgy láttam, hogy még mindig vonzódik hozzám. Kikészít :D
2019. febr. 14. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Most akkor mi van?

Kikészít? Nem te állítottad meg, nem te simogattad a vállát? Te akarod kikészíteni azzal hogy a hiúságodat hízlalod hogy még szeret.

Hagyd békén szerencsétlent, had tudjon elgyászolni és elfelejteni.

Nekem is volt ilyen exem mint te vagy. Kirakott, aztán megbánta, jött nyomult, szexet akart, megtett mindent hogy visszaszerezzen.

"Kétszer nem léphetsz ugyanabba a folyóba"

2019. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert valaki vonzódik hozzád, nem azt jelenti, hogy újra képes lenne veled lenni. Tartsd tiszteletben a kérését. Ha nem találkoztok, szép lassan megszűnik benne.
2019. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!