Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még valaha valaki aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valaha valaki aki őszintén fog szeretni?

Figyelt kérdés

Sohasem volt nagy szerencsém a férfiaknál, 2 éve ősszel mégis volt egy kapcsolatom. Annyira azt éreztem ez más, ő is folyton mondta mennyit jelentek neki. Egész jól megvoltunk, minden téren passzoltunk, majd mégis vége lett. Aztán összejött egy lánnyal és elkezdte nekem mondani, hogy ő mennyivel jobb, mint én és velem csak szórakozott, kihasznált.


Ismerem a lányt, most a külsejét nem akarom felhozni, mert lényegtelen, de belüről egy igazi bunkó, rosszindulatú manipulátor. El sem akartam hinni, hogy ezt mondja vagy ennyire beleszeretett. Ez még jobban levitte a maradék önbecsülésemet is, egy senkinek érzem magam. Úgy érzem nincs bennem semmi szerethető és képtelen leszek megbízni bárkiben is.


Magamról úgy gondolom, hogy teljesen átlagos vagyok, bár meg szokták jegyezni, hogy a szemeim meg a mosolyom szép. Nem vagyok az a nagyon vékony, de sportolok, próbálok adni a megjelenésemre, bár nincs műszempillám, se műkörmöm és sminkelni is csak minimálisan szoktam. Tanulok, mellette dolgozom, hogy eltartsam magam, barátaim is vannak, bár nem sok.


Emberileg is próbálok értékes lenni, szívesen meghallgatok mást, próbálok segíteni, állítólag jófej is vagyok, de nem tudom.


Tavaly lett egy újabb kapcsolatom. Azt hittem ő tényleg szeret, mindig mondta, oafigyelt, fiyelmes volt. Egyszer csak megváltozott. Nem bírtam a folyamatos veszekedést, így szakítottam vele. Akkor könyörgött, hogy ne haggyam el, de nem tudtam bízni benne. Pár napig nagyon rendes volt, azt hittem képes változtatni, majd kiderült, hogy tinderezik. Mikor ezt megkérdeztem, elkezdett ordibálni velem, hogy soha többé ne keressem, és csak sajnálatból volt velem.


Úgy érzem semmi értelme már élnem.

.


2019. jan. 7. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó mondatod nem tetszik! Lenne hozzád pár kérdésem!

2019. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad elkeseredni, biztos találsz idővel olyan férfit, aki szeretni fog.
2019. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne beszélj butaságot, azért mert kaptál az élettől pár pofont még nem kell feladni. Sok mindent nem tudtunk meg rólad, de amit írtál magadról eléggé szimpatikus tud lenni. Egy nyerő személyiséggel nagyot tudsz ütni, a volt barátnőmbe is pont ezért estem bele, nagyon nehéz is volt elengednem érzelmileg. Nem volt csunya, de nem a kinézete miatt szerettem belé, hanem maga a személyébe, stílusába...Szóval fel a fejjel :)
2019. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normális, értelmes lány vagy, akkor sorban állnak nálad a jelentkezők. Már csak okosan kellene választanod közülük. Nem azt, aki a legjobban néz ki, hanem aki a legnormálisabb.
2019. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!