Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, ha a fodrászcsaj melle hajvágás közben hozzáér a fejemhez?

Figyelt kérdés

Eddig még nem fordult ez elő velem, bár nem volt ellenemre. 😀

Ez mennyire normális dolog?


2019. febr. 14. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarná hogy hozzáérjen akkor jobban kinyújtaná a karját. Ha nem nyújtja, valószínű neki sincs ellenére, hogy hozzád ér.
2019. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én már észre se veszem az ilyeneket mert már nem vagyok “első ijedelmeken” áteső tini. Engem keményebben kell jó értelembe véve sokkolni ahhoz hogy felfigyeljek xy ilyen-olyan bájaira....
2019. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az én fodrászom egy csinos, komoly kapcsolatban élő fiatal nő. Rendszeresen előfordul az ilyen, én pedig nagyon távol állok a "jó pasitól".
2019. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok tini,már nagyon rég nem. Ám ez most fura volt. Még mielőtt többször fejemhez nyomta pont azt néztem h milyen szép vékony lány és ahhoz képest milyen szép nagy melle van. Pár perc múlva pedig...

Lehet azért vettem fel ezt most annyira, mert jó ideje szingli vagyok...

2019. febr. 14. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Nálam is elfordul. Lány vagyok.

Biztos fáradt a karja, és ugye minél jobban kinyujtja, annál hamarabb fárad.


Ne kombinálj bele semmit.

2019. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Nalam is elofordult mar eleg sokszor. Es en no vagyok.


Egy dologrol elfelejtkeztel, amikor nagy melle van valakinek, akkor sokkal konnyebb, hogy barmihez is hozzaerjen vele, es szerintem nincs olyan hosszu karja, hogy biztonsagos tavolsagot tartson.


Ne kombinalj. Egy atlag no nem fog ugy ismerkedni, hogy a mellet odanyomja hozzad.

2019. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvos is néha véletlenül hozzáddől mert különben nem éri el minden zugodat, teljesen normális nem téged akart elkápráztatni.
2019. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem párszor a fodrászom mellét, pedig nő vagyok, ő meg nem leszbi.
2019. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jézusom. Nekem is nagy mellem van, írtad, hogy neki is. Hát nyilván nem tud vele mit csinálni, 8-10 óra alatt persze, hogy előfordul, hogy hozzáér valakihez..


Szerintem ő észre sem veszi ezeket, napi szinten bárki beleképzelhetne ennyi erővel bármit..

2019. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt tisztázzuk h a testalkatához képest volt nagy melle. Tehát egy magas vékony lányról van szó. Kifejezetten vékonyról, hosszú lábak és gondolom kezek. A kosármérete kb C-s lehet, de még lehet jó a B is neki
2019. febr. 14. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!