Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog felnőtt embereknél ezen megsértődni? Ti tartjátok a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már kb 2 hete megbeszéltem haverral, hogy holnap végre ráérek, meg ő is és elmenni hozzájuk, megnézni valamit a gépén (mert szarakszik). Kb este érnék haza, de a barátnőm teljesen ki van akadva, hogy miért teszem ezt valentin napon? este ígyis-úgyis együtt lennénk. Ezt megmondtam neki, most meg duzzog, hogy látja már nem is szeretem és inkább más nőkre gondolok. (?) Azt se értettem, hogy ez hogyan jön ide, mikor férfi baráthoz megyek, kinek 1 nő sincs a lakásában se a környékén. Mondtam neki, akkor jöjjön el velem, haver biztos megengedi, de ezért a kijelentésért is én lettem a nagy bunkó.

26/férfi

24/nő


2019. febr. 13. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ez a kapcsolat hosszú életű.
2019. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már elég hosszú, 7 éve vagyunk együtt.
2019. febr. 13. 17:57
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Ez olyasmi mint a paprikás krumpliban a galuska, a hívők megsértődnek ha nem teszel bele, akik mellőzik meg azon háborognak, hogy hogyan lehet úgy készíteni.

Ez már csak ilyen és még hány ilyen hiszti lesz :D

2019. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Kinek mi a normális. Sokra mész azzal, hogy szerintem alapból a valentin napot ünnepelni felesleges baromság vagy azzal, ha szerintem a barátnőd egy hisztis pcsaként viselkedik.. Ettől még nem fog változni semmi.
2019. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Muszáj pont Valentin napon? Hogy két hete megbezélted, lényegtelen. Akkor is tudtad, hogy Valentin nap lesz.

Ne csodálkozz, ha neki majd dugni nem lesz kedve, mert joggal érzi, hogy kb. minden előrébb való nála. neked.

2019. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Mi nem ünnepeljük a Valentin napot, de ennek semmi köze ahhoz, hogy a te barátnődnek viszont ez fontos. Ha régóta együtt vagytok, akkor tudhatnád, hogy neki ez fontos, és figyelembe vehetnéd. Ha nem érdekel, hogy ő mit érez, akkor ne csodálkozz, ha majd másnál keresi a figyelmet.
2019. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Hidegen hagy a Valentin nap szokás szerint,lényegtelen párkapcsolatban vagyok-e vagy sem.Munkatársam ma nagyon jól mondta,mivel nincs kapcsolatunk,ez a Függetlenség napja :D N
2019. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Eddig se ünnepeltük, csak együtt döglöttünk a tv előtt otthon, mert nem vagyunk kimozdulós emberek.

Az év összes napján szeretem őt, szóval én lepődtem meg legjobban, hogy miért ekkora probléma ez a 2-3 óra, mikor nincs is programunk sose?

2019. febr. 13. 18:14
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Számomra is kiábrándító lenne a viselkedésed. Egy párkapcsolatért tenni kell, és ha szereted a párod, akkor szeretnéd boldoggá is tenni. Ha neki ilyen fontos ez az ünnep, akkor illene tiszteletben tartanod, vele töltened, meglepni egy aprósággal. (Nem kell feltétlen vásárolni, mert bármi jó, ami a szereteted jelképezi, elég egy jelzés, hogy gondoltál rá.) És nem bebizonyítani neki, hogy ha így gondolkozik, akkor idióta, hisztis liba. Nem gondolom, hogy ez olyan óriási vágy a részéről, amit nehéz lenne teljesíteni, mégsem teszed meg, mert a saját magad boldogsága előrébb van a szemedben, mint az övé. Végtelenül önző a hozzáállásod.
2019. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Vagy síkhülye a csaj, vagy nem a Valentin nap mellőzésével van a gond. Sanszos hogy a problémája az, hogy Valentín napon SEM foglalkozol vele. Ha nem így van, akkor marad az, hogy sík hülye.
2019. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!