Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Influenzás vagyok és barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Influenzás vagyok és barátnőm át akat jönni, ti engednétek neki?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy ne menjek sehova itthonrol, hoz nekem gyógyszert meg ennivalót, ami egyfelől jól esik, másfelől félek hogy ő is megfertozodik :/ Ti hagynátok hogy átjöjjön?

2019. febr. 15. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha felvállalja a kockázatát a fertőződésnek akkor ez az ő döntése és felelőssége.


Én a helyedben jobban figyelnék arra, hogy "hoz gyógyszert".


Netán orvos?


Mert ha nem akkor ne fogadd el tőle, ez nem játék.Például nem is olyan régen a háziorvos keményen megszólt valakit akit ismerek, mert az anyja az influenzára adott neki, gyógyszert, mondván, hogy ez jó rá, meggyógyul.Viszont nem megfelelő dózisban szedte és rezisztenssé tette rá a vírust.


Aki nem képesített szakember az ne diagnosztizáljon és ne adjon be gyógyszereket.

2019. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak fajdalom es lazcsillapitot hoz. igen ezt mondta is, hogy ez az ő döntése, csak tényleg nem akarom megfertőzni :/
2019. febr. 15. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha elég erős az immunrendszere akkor nem lesz baj.

Párommal együtt élünk, neki két este 38,5 volt a láza, harmadik estére már lement, napközben úgymond semmi baja nem volt, fájt a feje, meg volt egy enyhe végtagfájdalma.

Nekem semmi bajom nem lett.


Béres cseppet szedek, mindennap csavarok ki narancsot, citromot, teszek bele reszelt gyömbért..stb.


Szóval ha tuningolja az immunrendszerét, akkor nem lesz baja.

2019. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne pánikold már ennyire túl.

Ha együtt élnétek, akkor szállodába költöznél amíg beteg vagy? :D

2019. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam influenzas egy heten keresztul, haldokoltam, egyutt elunk a parommal, o egyaltalan nem kapta el. Ettol meg a baratnod elkaphatja egy tiz perces talalkozo alatt is, de ha konnyen megbetegedos, akkor elkapja ugyanugy a villamoson is vagy barhol a sok hulye miatt, akik nem maradnak otthon betegen. Szoval mindegy, ne foglalkozz vele.
2019. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ott tartanánk hogy nem lennének hatásos gyógyszerek, azt mondanám ne találkozz vele.

De vannak...

2019. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök rendes tőle és tőled is hogy aggódsz nehogy elkapja.
2019. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!