Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékeny ha neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny ha neki barátnője van?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel nagyon jóban vagyok. De mivel menyasszonya van így elkönyveltem hogy semmi nem lesz közöttünk. De lerí róla hogy féltékeny, ha m@s férfiakkal vagyok, beszélgetek. Azt érzem hogy kötödik hozzám, de a menyasszonyát nem hagyná el. De akkor miért féltékeny, ha én is próbálok túllépni azon hogy kötödjek hozzá.
2019. febr. 16. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert attól függetlenül te tetszel neki, csak nem fog kilépni a biztosból a bizonytalanba.
2019. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért kell egy olyan érzést felébresztenie bennem amit utána nem fog viszonozni, mert ott a párja. Akkor hagyna békén, hogy elfelejtsem. Elkerülhetetlen a találkozásunk, reggel is az első hogy ír, este ír. Nem értem mire jó ez. :(
2019. febr. 16. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten természetes emberi reakció. Neki nem kellesz, de azért jó neki, hogy körülrajongod. Fényezi az egóját, hogy tetszik neked, és rossz érzés ha más kapja a figyelmed. Valószínűleg nem direkt csinálja.
2019. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kellek neki, mégis odajön megölel, puszit ad, kaját hoz, ha nem szólok rá simogatja a derekam. Szépen elmondtam neki hogy ne tegye mert már így is többet érzek, erre az a válasza hogy szüksége van a társaságomra. Nem tudom ez milyen játék akar lenni, de kezd sok lenni. :(
2019. febr. 16. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Hello kedves kérdező. Hasonló helyzetben vagyok mint ti, csak annyi hogy nekem van a párom, tehát meg tudom osztani a véleményem a férfi részéről.. szóval azért lehet féltékeny és azért van szükség a tarsasagodra mert szeret és fontos lehetsz neki és nem akar elveszíteni. Emellett nem meri otthagyni a párját a biztosat a bizonytalanert. Legalább is bennem ez van ebben a helyzetben.
2019. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy nálam ez inkább megmaradt plátói szerelemnek. Tehát a párom választottam a másik helyett. Ne reménykedj túlzottan.
2019. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretőként igényt tart rád és mivel azt mondtad neki hogy "hagyja abba a figyelmességeket mert többet fogsz érezni", így még reménykedhet is hogy van esélye a bugyidba jutni. Ezért továbbra is nyomulni fog, neked kell hogy több eszed legyen. Egyértelműen mondd neki hogy hagyjon békén mert ha bizonytalan vagy, kihasználja a gyengeséged és előbb utóbb egymásba gabalyodtok, beleszeretsz aztán közli hogy "ő megmondta már az elején hogy nem hagyja el érted a párját, mit akarsz"...

A legjobb az lenne ha találnál magadnak egy pasit, úgy hátha végre venné a lapot.

2019. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!