Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogy mutatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy mutatjátok ki ha hiányzik a barátnőtök akiktől huzamosabb ideig távol kell lennetek?

Figyelt kérdés
Nem távkapcsolat, de most egy ideig nem tudunk találkozni. De nem ez a lényeg. Csak kíváncsi vagyok h mit tesz akkor egy férfi ha hiányzik a társa.
2019. febr. 16. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
elmesélem neki, hogy mekkorákat élveztem a képeire
2019. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Nő vagyok ha nem baj, de el tudom mondani párom miket szokott csinálni. Már együtt élünk, de előtte volt, hogy hetekig nem találkoztunk.

Egyrészt nyilván szavakkal. Szinte minden nap kaptam ilyenkor egy "hiányzol" üzenetet. Illetve folyamatos volt a kommunikáció ilyenkor is, bármi történt azt megosztotta velem. Vagy legalább ha valamiről eszébe jutottam azt elkülde. Macskás videó, egy ház amiről tudta, hogy tetszene nekem, vagy valami szép táj stb. Esténként 1-2 óra telefonálás. Ritkán indítottunk videohívást, de ilyenkor gyakran kérte. Meg tervezte, hogy majd mi lesz ha tudunk találkozni. Most így hirtelen kb ennyi jutott eszembe.

2019. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Gyakrabban beszélünk telefonon, több órákat, ha valami vicces, érdekes vagy csak valami emlitésre méltó dolog történik, egyből késztetést érzek, hogy megosszam vele. Sokszor említem a baratnőmnek, hogy hiányzik vagy hogy szeretem és mikor néha úgy alakul, hogy néhány hétig távol vagyok tőle, gyakran álmodok róla, pláne mikor már nem csak a társaságát kívánom, emiatt előfordult, hogy önkielégitettem
2019. febr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!