Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már egyszerre két pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már egyszerre két pasitok, vagy barátnőtök huzamosabb ideig, úgy, hogy az egyik sem tudott a másikról? Milyen érzés? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Múltkor az egyik csoporttársam mesélt egy lányról akinek már lassan két éve két pasija van. Van egy a szülővárosában és van egy abban a városban ahol tanul a főiskolán. Mind két pasi azt hiszi, hogy ő az egyetlen, sőt! az egyik már a kezét is megkérte.

Számomra ez hihetelen. Ilyenkor nincs lelkiismeretfurdalás? És, hogy lehet ezt ilyen hosszú ideig? Családnak, barátoknak kit mutat be, kivel megy el nyaralni nyáron? Hogy lehet, hogy a pasik még nem jöttek rá, hiszen ez nagyon hosszú idő, ami valószínüleg rengeteg hazudozással jár.

Volt nektek hasonló? Esetleg vmi durva lebukás? Vagy ellenkezőleg: megbocsájtás? Tapasztalatokat várok!


2009. máj. 23. 20:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah! Nem azért kérdezem, mert én ilyet akarnék. Soha nem tudnék ilyen csinálni! csak mondom: hihetellen számomra, hogy ilyen van.
2009. máj. 23. 20:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszerre két "barátnőm". De az egyik aki először volt, annak én is csak úgy mellékesen voltam mert neki is volt mégegy másik, aztán amikor komolyabbra fordult a dolog a második barátnőmmel aki az első mellett volt akkor utána abbahagytuk az elsővel, de addig, kb. egy hónapig ketten voltak.
2009. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!