Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő miért szokta sokszor kimondani a férfi keresztnevét?

Figyelt kérdés

Ismerkednek interneten és a nő a leveleiben rendre hozzáfűzi a mondandójához a férfi keresztnevét.


Kb. így képzeld el:


Kedves Béla.

Bla bla bla, jön pár mondat és aztán hozzáfűzi megint, hogy Béla, szerintem...bla bla bla, megint pár mondat, aztán újra megszólítja, hogy Béla és bla bla bla...


Olvastam pszichológiai cikkben, hogyha valaki többször vagy gyakran megemlíti a keresztnevedet személyes vagy online kommunikációban, az dominanciát szeretne szerezni. Valamiképp úgy magyarázták, azzal, hogy gyakrabban megszólít, figyelmeztet téged, hogy nála az irányítás, nyomatékosítani akarja a mondanivalóját.


Szerintetek ennek van alapja? Mik a tapasztalatotok?


Életkort, nemet is írjatok!



2019. jan. 15. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Tetszik neki Béla.
2019. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2019. jan. 15. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy ő is túl sok ilyen hülyeságet olvasott valami női magazinban. Ez a konkrét dolog pedig baromság.
2019. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki.
2019. jan. 15. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én pl soha nem csinaltam ilyet. Ellentéte vagyok nagyon ritkán ejtem ki más nevet
2019. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan nő az életemben, aki SOHA nem szólított a nevemen. Erre mit léptek? Nem mondta ki a nevem semmilyen formában.
2019. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
én azért mondom ki, mert szeretem a nevét. tény, hogy ha ideges vagyok pl, akkor azzal nyomatékosítom, de alap állapotban azért, amit írtam.
2019. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
5%
Azért mondja ennyiszer, hogy el ne felejtse :)
2019. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Kedvel téged.
2019. jan. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kattoryory ***** válasza:
11%
Én akkor mondom ki az adott férfi keresztnevét többször, ha egyrészt érdekel az illető és személyesebbre szeretném fűzni vele a kapcsolatot, és/vagy akkor ha nyomatékosítani akarom H a mondanivalóm személyesen NEKI szól, ebben valóban benne van egyfajta dominancia hangsúlyozás, hogy éreztetem hogy én nem félek kimondani a nevét, vagy hogy is mondjam, tudat alatt lehet emögött irányítási hajlam
2019. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!