Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és lányok! Melyik számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok! Melyik számít nektek egy férfin? Arc vagy a test?

Figyelt kérdés

Melyik a döntő, ha láttok egy férfit?


A képeken látható testek közül melyik jön be?


1: [link]


2: [link]


3: [link]



2019. febr. 17. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

ui.: most látom, hogy mégse lett törölve a kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Inkább az arc, vagyis inkább mindkettő. A 3 test közül csak a 3. jön be, de ha mellé olyan arc társul, ami nem tetszik, nem jönnék össze az adott férfivel. Illetve fordítva is igaz, ha az 1. vagy 2. testen cserélnénk ki a fejeket olyanra, ami tetszik, akkor se.

Legjobban az tetszik, ha egy kicsit túlsúlyos, mackósabb alkatú a férfi (de nem nézne ki úgy, mint egy 12 hónapos terhes, azaz mint az első képen lévő pasi), és mellé jóképű.

2019. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 6-os. Valaga annak van, aki ilyen szépen fogalmaz mint te. Aki sportol, annak popsija van. Sportolok ha ez eddig nem jött volna le, a párom edző és nagyon jó teste van.

Amúgy meg semmi rosszat nem írtam, de ha ebből valamit magadra vettél, hát sajnálom. Az a te problémád nem az enyém, neked kell megoldanod.

5# voltam.

2019. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a hármas jön be csak nagyobb pocakkal. Arcra meg inkább a kisfiúsak tetszenek, de igazából nem szoktam magamban helyesnek elkönyvelni senkit... Színészek, hírességek közül nem nagyon jön be senki.
2019. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az arc nekem többet számít. Test terén nem vagyok nagyon válogatós, vékonyabbtól kicsit túlsúlyosig jöhet bármi. Mondjuk a linkelt képek közül az első kettő nekem kuka lenne, mert az első sörhas nagyon amorf (kisebb pocakkal nem lenne gondom), a második meg nekem túlgyúrt.
2019. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!