Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleség és szerető ugyanazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség és szerető ugyanazt kapják?

Figyelt kérdés
A pasi megvette a szeretőjének, a nő által kért ajándékot (pl. illatszer), majd hónapokkal később, vmi ünnepre ugyanezt megvette a feleségnek... Ez csak sztem elég béna?? Vagy mégis miért kellett ugyanazt?

2019. febr. 18. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a pasidatat magát erről! Mi úgysem látunk a fantáziátlan fejébe.
2019. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak praktikusak, racionálisabbak általában ezügyben, egyszerűbb azonnal kettőt kérni :D
2019. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Az nem zavar h ugyanazt a faszt szopod mint a felesége, de az igen, hogy ugyanazt a parfümöt kapjátok... Amúgy szerinted miért? Hogy ne érezze a felesége csak a "saját parfümèt rajta "..
2019. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem szeretőnek lenni béna.
2019. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

3.-írta.


"Amúgy szerinted miért? Hogy ne érezze a felesége csak a "saját parfümèt rajta ""


Pontosan! Én is ezért szoktam így tenni!

2019. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# ezt hogy érted, bocs hogy így megkérdezem, de mi az hogy ne csak a saját parfümjét? Minek akarja érezni a másik nőét?? Talán nem kéne a kettőt egybevonni nem?
2019. febr. 18. 20:11
 7/8 anonim válasza:
Most képzeld el a szituációt. Hazamegy a férj és egy random női kölnitől illatozik. A feleség előbb gyanút fog a random női kölnire, mint a saját maga is használt illatra, a saját illatára.
2019. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha, és ha a nő minden nap mást használ, akkor az öszeset megveszi neki?? Ez hülyeség....
2019. febr. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!