Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Help! Most ribancnak számitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Most ribancnak számitok?

Figyelt kérdés

Van pasim 2 hónapja, de elutazott és ma voltunk fürdeni egy tón barátnőimmel..

Megimsmerkedtünk 6 fiúval akik ott voltak, és az egyikkel nagyon jól elvoltam..

Egyűtt úsztunk és ölelgettük egymást.. msn, számcsere volt..

Holnap elvileg megyünk megint arra a tóra..

És együtt!!

És nagyon tetszik a srác.. nagyon de nagyon.. csak fiatalabb nálam 1 évvel..

Nagyon szemét vagyok, hogy a pasim mellett ezt csinálom?

18/L


2010. júl. 1. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, szemét vagy.
2010. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ha szakítasz a pasiddal és úgy jössz össze ezzel a sráccal, akkor nem...
2010. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hátha a pasid lennék és megtudnám én szétoltanálak a g*cibe :D Remélem szétmentek a barátoddal... nem érdemel meg téged!!!
2010. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Kicsit gáz, de tisztázd a pasiddal a dolgokat. :)

Ha csak egy kis kalandra vágytál, akkor mindenképp mondd el neki mi történt, és azt is, hogy azért mondtad el neki, mert még szereted, bízol benne, és nem akarod elveszíteni. :)

Viszont ha erre az új srácra akarsz hajtani, akkor is el kéne mondanod a mostani pasidnak a helyzetet... :S

Mondd el neki, hogy mi történt, és, hogy nagyon szereted meg minden, de attól tartasz, már csak barátként, és azért mondod el neki, mert nem szeretnéd elveszíteni. :)

na ennyi. ^^

2010. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Már ha a kérdés felmerül, hogy ribanc vagy-e, akkor a válasz az esetek túlnyomó többségében határozott IGEN.


Magánvéleményem pedig az, hogy nem tudom eldönteni, hogy kurv@ szemét vagy, vagy szemét kurv@.

23/L

2010. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen,ribi vagy,bár manapság már egyre inkább ez lesz a divat...
2010. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is ribbanc vagy, és majd NAGY ribanc is lehetsz!!...és majd ha mégis evvel jössz majd össze, pár hét múlva lesz egy buli ahol egy újabb srácot megismersz és akkro majd vele kavargatsz...akrko ő lesz a 3 ik...és igy tovább...
2010. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Sajnos manapság te is csak egy átlagos lánynak számítasz.

Régebben elég lett volna ennyi ahhoz hogy ribanc legyél, de ma már többet kell letenni az asztalra hozzá.


Félreértések elkerülése végett: ez NEGATÍV vélemény.

2010. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Fülünyúl ***** válasza:

Igen, ez ócska k***va kategória, a legszánalmasabb fajta ami létezik.

Orvosolni azonban lehet, csak gerincet kell magadra erőltetni, és mielőtt új flörtbe, szexuális és/vagy érzelmi kapcsolatba bonyolódsz, lezárni a régit, és tiszta lappal az újba. Az aki kalandozik de mellette a biztonság miatt tartja a kapcsolatát is az a leggerinctelenebb szar alak, aki tulajdonképpen becsapja a másikat, visszaél annak érzelmeivel, bizalmával. Valószínűleg ha te lennél fülig szerelmes egy férfibe és vele szeretnéd leélni az életed, de ő félrekúrna, neked sem esne jól, és akkor még enyhén fogalmaztam.


Lebegjen ez a szemed előtt mikor rákívánsz egy új f***szra. Zárd le a régit ha már nem szereted, és tiszta lappal az újba. Vagy végy erőt magadon és állj ellen az ilyen helyzeteknek, maradj hű a párodhoz és szexelj vele sokat és vadul. Minden agyban dől el, ha akarod meg tudod csinálni.

2010. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ge#ci vagy, ennyi.
2010. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!