Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenek a mai ribancok?...

Ilyenek a mai ribancok? Ribancnak számítok vagy egyszerűen csak szerelmes?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve van egy srác aki iránt érzek valamit, de nem tudnám megmondani, hogy mi az. Pár hónapig kavargattunk, mindig úgy volt hogy összejövünk, ilyen se veled se nélküled valami volt. Aztán egyszer csak közösen azt monduk oké, akkor elég. Azóta totál kész vagyok. Szilveszterkor házibuliban voltam, 6 pasival smároltam, közben mindenkihez odamentem, hogy szerelmes vagyok az előbb említett gyerekbe. Oké, még mindenki elnézte mert totál részeg voltam. Aztán most hétvégén voltunk páran szórakozni, megint totálkárosra sikerült magam kicsinálnom. Természetesen ő is ott volt csókolóztunk, elmondtam, hog mit érzek aztán elment nekem vizet hozni. És akkor innen már csak mesélte, hogy mi történt. Elvileg mire visszajött a vízzel a legjobb barátomat ölelgettem, és neki mondogattam, hogy valamikor szerelmes voltam belé. Erre a jelenlegi "szerelmem" megpróbált elráncigálni, amire én hozzávágtam, hogy ő egy köcsög szemétláda és felpofoztam. Az este során sikerült még további öt pasival összejönnöm. Kettő közülük a srác legjobb barátai, és az egyikkel elég szánalmas voltam, mert próbált leállítani, de én csak nyomultam tovább. Természetesen megint csak mind az öt sráccal egy suliba járok, úgyhogy így már tizenkettőre nőtt az iskolai ribanságaim száma.

Tegnap beszéltem a sráccal, és azt mondta, hogy nem tudja mi lett volna, ha józan vagyok, meg hogy majd ma megbeszéljük. Persze, hogy nem beszéltük meg. Most éppen arra várok, hogy valamilyen formában jelet adjon. De egyáltalán lehet -e belőle valami? Elég e hogy szeretem, de közben meg így viselkedek? Azt se tudom mért vagyok ilyen.

Nagyon nagy ribancnak érzem magam.Ilyenek a mai ribancok?


2011. jan. 31. 16:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
meg is dugtak?
2011. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
nem
2011. jan. 31. 16:41
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
simán csak hülye vagy
2011. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
ja lehet.
2011. jan. 31. 16:48
 5/30 anonim ***** válasza:
pics@ vagy, de nem ribanc.
2011. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg szeretsz valakit, akkor nem csinálod ezt... :S
2011. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
de azt hiszem szeretem. csak totál bizonytalanságban élek már, mert nem tudom ő mit akar. közben meg már az összes önbizalmamat elveszi. most is mielőtt smároltam volna bárkivel úgy mentem oda hozzájuk hogy szerinted csúnya vagyok? de amúgy igazatok van hogy nem ribanc vagyok hanem csak egy szánalmas hülye kislány.
2011. jan. 31. 16:56
 8/30 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az vagy, már bocs.

Egy az, hogy nem tudnék valakire úgy rámászni, hogy részeg vagyok, mondjuk nem is szoktam részek lenni, egy kortyot nem ittam életemben, ami sajnos a velem egykorú vagy nálam fiatalabbaknál elég ritka, legalábbis a környezetemben:S Szóval ha csak azt látja, hogy mindig taccsrészeg vagy, összehányod, mindenkire rámászol, nem leszel egy vonzó személyiség, ez szerintem elég világos. Egyébként hány éves vagy? 15L

2011. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy undorító ribanc vagy. A pia pedig nem mentség semmire, legalábbis errefelé nem. Aki túl gyenge ahhoz, hogy kontrollálja magát részegen, az ne igyon (annyit).
2011. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
*részeg bocs
2011. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!