Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexelnétek idősebb nővel/férf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek idősebb nővel/férfival?

Figyelt kérdés
Ha igen maximum hány évessel? Ha nem miért nem? Lenne lehetőségem szexelni egy 62 éves nővel, mindig is vonzottak a tőlem idősebb nők de inkább a 30-50 közötti korosztály, viszont ezt a 62 kicsit soknak érzem és nemtudom hogy belemenjek e... Korához képest nem néz ki rosszul azon kívül hogy van rajta felesleg bőven. Én 21/F vagyok, akinek vannak tapasztalatai idősebbek azt szívesen olvasnám :)

2019. febr. 20. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

"nem néz ki rosszul azon kívül hogy van rajta felesleg bőven."


Aki dagadt, az nem szép. 62 évesen meg már ráncos, undorító is az ember. Bottal sem kategória. Te meg egy idióta vagy

2019. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha akarod, próbáld ki.
2019. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Vén fazékban is megfő a virsli. Csapás neki!!! :D

32/f

2019. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Párommal élek szexuális életet, és csak párkapcsolatban létesítek szexuális együttlétet.


Egyébként súlyos anyakomplexusban szenvedsz, de ez már nagymamakomplexushoz is beférne.

Milyen a viszonyod anyukáddal és nagymamáddal?


Ja, és egészségedre.

2019. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a 23 éves haverom szexelt nálunk egy 50 éves nővel.

Szerintem semmi rossz nincs benne, ő is ugyan olyan ember mint a többi.

Nem áll meg az élet 50 felett, ott is szeretnek szexelni az emberek, csak valószínűleg már nem annyit, de szeretik ugyan úgy.

2019. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A mostani partnerem 43,én 27N.
2019. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Egynek elmegy és még gumit sem kell húznod. 😂
2019. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
66%
Én 39 éves nő vagyok, és szexeltem már 15 évvel fiatalabbal. Mennyei volt. Azóta csak is a fiatalabbak jönnek be. Persze, azért én még kicsit másképp nézek ki gondolom mint egy 60-as, de vannak igen vonzó idősebb nők, és ha neked jól esik, neked bejön, ne tőlünk kérj tanácsot. :-) sok sikert.
2019. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

"Egynek elmegy és még gumit sem kell húznod. 😂"


A gumi nem csak a gyerek miatt van.

2019. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok és egy 42 éves férfivel szexelünk.
2019. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!