Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre bunkó volt, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre bunkó volt, amit írtam egy pasinak aki állítólag szeret?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit a chaten ismertem meg.Nagyon bejöttem neki már az első nap mikor msn-en beszéltünk és belém is szeretett.Bár én nem hittem neki,de mikor felhívott többször is(még részegen is)akkor elmondta h mennyire komolyan gondolja a dolgot.Sajnos nem tudunk mostanában beszélni mert egy vihar után keletkezett kár a házukba és nincs nete.Persze telón beszélünk,de nem minden nap.Egyik nap küldtem neki sms-t mert már 5 napja nem beszéltünk és ezt írtam neki:"Cső.Mizu veled?Gondoltam írok(de minek),régen beszéltünk,biztos jól elvagy szal nem zavarlak.Cső".Szerintetek nagyon bunkó voltam, vagy jogos volt a hangnem amiért nem hívott 5napig,és pedig állítása szerint én vagyok az élete és nagyon szeret.Kérlek normális válaszokat.

Én 16,ő is


2010. júl. 1. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem volt bunkó, magyarázd meg neki ha felhív, hogy miért írtál ilyet, hiányzott és szerettél volna beszélni vele
2010. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%

utálom a tini kérdéseket.


nem voltál bunkó. lehet le se szar. ilyen a távkapcs föleg 16 évesen föleg a chaten.

2010. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Apollo93 ***** válasza:
Ja bunkó vagy :) Figy bármi lehet ami miatt nem hívott. Szerintem megérdemel egy bocsánat kérést.
2010. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Talán nem ilyen nyers hangvételű sms-t kellet volna írni,hanem kulturáltan kifejteni,mennyire hiányzik,és mennyire rosszul esik,hogy x napig nem keres.megkérdezni,otthon minden rendben van-e,hogy van,mi van Vele,stb.Őszintén szólva ilyen hangvételű sms-re én sem szívesen reagáltam volna.

Mondjuk mindemellett abban igazad van,hogy nem feltétlenül kell elhinni Neki mindent,amit ír (messziről jött ember azt mond,amit akar).Viszont a dolgokat kulturáltan is tisztázni lehet.

2010. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagyon bunkó voltál vele, ha a véleményemre vagy kiváncsi.


22F

2010. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is bunkó voltál.

meg flegma, és gyerekes.


18/l

2010. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát nem volt bunkó...de akkor sem kellett volna. Akármi történhetett. Egyébként meg chat-en ismerkedni nem éppen a legjobb megoldás...
2010. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy a vihar okozta kár miatt, kisebb nagyobb gondja téged hívni...kicsit belegondolhatnál a helyzetébe. Szóval durva volt amit írtál, sőt a "cső" sem a megfelelő köszönés!
2010. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 spsux ***** válasza:
és mi lett volna ha te hívod fel? mindig neki kell?
2010. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Az is lehet hogy elfogyott a pénz a telójáról..
2010. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!