Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehetséges okai vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetséges okai vannak annak, hogy egy fiú nem reagál a lány által kezdeményezett flörtre?

Figyelt kérdés
Itt olyan esetről beszélek,amikor nyílt titok,hogy bejönnek egymásnak,volt már példa flörtre is közöttük.Aztán amikor a lány tesz megjegyzéseket,élcelődő jellegű beszólásokat,a fiú hirtelen ,,megtorpan",lefagy...
2010. júl. 1. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1. szégyenlős.

2. homár

2010. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1 - Vak, és nyílt titok ide-nyílt titok oda tényleg nem tudja

2 - Félénk

3 - nagyon félénk

4 - homoszexuális

5 - egyáltalán nem érdekli a másik

2010. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én egyre inkább az utolsóra saccolok,mert nem az a típus,aki megijed a lányoktól...Esetleg tényleg nem jött rá még,mi a pálya.Bár én ezerrel küldöm a jeleket.Talán felesleges.Erőltetni meg nem akarom.
2010. júl. 1. 20:38
 4/14 anonim ***** válasza:

ugyan ez van nálam is:D

én konkrétan elmondtam mindent neki és csak csodálkozott és nem hitte el....szal most enm tudom h eddig ilyen hülye volt és nem látta..de viszont most se nagyon látom azt a tulzott akarást rajta pedig mondta h nagyon örül és h akarja a dolgokat..én is továbbra is küldöm a jeleim:D

2010. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam is detto ez van. Mindenki mondja, hogy puhítsam tovább és agyjak neki egy kis lökést, de sajnos hiába. Mindent bevetettem, amit tudtam, nem vagyok az a félénk típus, viszont nyomulni nem szeretnék, mivel lány vagyok ezt inkább a pasikra hagyom. De nála nem vált be, ezért már kezdem feladni, pedig jól elvagyunk, és nem hiszem el, hogy nem érez semmit, vagy talán gondolni sem mer arra, hogy ő is bejöhet egy csajnak....
2010. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet h mind3man ugyan azt a pasit fogtuk kiXDXD
2010. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi csajok,hogy írtatok,látom,nem vagyok egyedül...Nos igen,a legrosszabb az egészben az,hogy ahányszor személyesen találkoztunk,még ha egy mondat erejéig is,mindig volt flört,mindig mondott valamit,amivel feldobott.Ráadásul egyszer szinte a szemembe mondta,hogy tetszek Neki,csak más szavakkal,de a lényege ez volt,és közeledni hozzám sem félt eddig soha.Viszont amikor én élcelődök,írok neki,akkor olyan közömbösnek tűnik,pedig semmi bunkót,bántót nem mondtam még Neki,csak próbálok ,,incselkedni".Egyébként pedig szörnyen szégyellem,hogy nem vagyunk már 18 évesek,felnőtt emberek vagyunk,és én hiába próbálok nyílt lenni Vele szemben,mindig elszúrom,mint egy kamaszlány...Úgy látszik,Ő nem vevő a nyíltságomra,és a közvetlenségemre.

Köszi mindenkinek,aki elolvasta/elolvassa!Jól esik,hogy kiírhatom magamból! :-)

2010. júl. 1. 22:56
 8/14 anonim ***** válasza:
én is örülök h nem vok 1dül..és nálam is ez van h mikor találkozunk akk nagyon jol elvunk csokolozunk flörtölünk mintha 1 pár lennénk aztán 1-2 nap mulva minden megváltozik nem is beszélünk 2 hétig..aztán megint akk ugy viselkedik mintha misem történt volna folytatodik tovább minden és már elég sok honapja küszködünk ugy mond és az zavar a leginkább h nem tudok rájönni h mi lehet a baj..nagyon rossz:S
2010. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt még csók,semmi,viszont volt testi vonzalom,és személyes szimpátia is.Kettőnk közül én töröm magam jobban,hogy tartsam Vele a kapcsolatot (ergo nem vagyok túl fontos számára).Tudom Róla,hogy érzelmek tekintetében elég zárkózott.Ugyanakkor vagány,nagyszájú,csajok kedvence,stb...Mindegy,biztos,hogy nem érdeklem eléggé.A legjobb az lesz,ha abbahagyom a rágódást,és előre tekintek.
2010. júl. 1. 23:17
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam is így van, mint a kérdezőnél. Én is úgy érzem, hogy nehezen mutatja ki érzelmeit és nem igazán tud mit kezdeni a helyzettel, ezért úgy van vele, hogy inkább nem foglalkozik velem. Nyugi, én már számtalanszor megfogadtam, hogy nem foglalkozok vele, nem próbálok meg közeledni. De mikor találkozunk sajnos megváltozik minden. Újra úgy érzem, hogy meg szeretném fejteni érzéseit, még jobban megismerni, mert annyi mindent nem tudok még róla. Különleges embernek tartom, és sajnos pont a zárkózottsága, ami vonzz valamiért, pedig sosem tetszettek az ilyen fiúk, de ő valamiért mégis....


Amúgy én is örülök, hogy kiírhatom magamból ezeket a dolgokat!:D

2010. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!