Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehetséges okai vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetséges okai vannak annak, hogy egy fiú nem reagál a lány által kezdeményezett flörtre?

Figyelt kérdés
Itt olyan esetről beszélek,amikor nyílt titok,hogy bejönnek egymásnak,volt már példa flörtre is közöttük.Aztán amikor a lány tesz megjegyzéseket,élcelődő jellegű beszólásokat,a fiú hirtelen ,,megtorpan",lefagy...
2010. júl. 1. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
pontosan igy van:D én már annyiszor mondtam ááá hagyom inkább mer nem is érdeklem..aztán amikor felbukkan akkor talizunk és minden előlről és nekem is ez van h akkoris megfejtem a rejtélyt h mitől ilyen mert ő se az a tipus aki félénk lenne meg jópasi is de mégis ugy tűnik mintha félne vmitől de nem tudok rájönni és addig nem tudok nyugodni amíg rá nem jövök....
2010. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Csajok,ilyenek ezek a pasik! :-) S még a nőkre mondják,hogy nehéz Őket megfejteni...Szerintem a pasikat ezerszer nehezebb.Tulajdonképpen azt sem tudom,ha hülyülök Vele,azon vajon megsértődik-e,nyomulásnak veszi-e,vagy egyszerűen csak sz@rik rá.Fogalmam nincs.
2010. júl. 2. 14:48
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez így van. Mivel kissé visszahúzódóak nehezen lehet megállapítani, hogy mit is gondolnak egy-egy félreérthetőbb megnyílvánulásunk után. Nagyon nehéz velük bármit is kezdeni, de valamiért mégis vonzódunk hozzájuk. Gondoltam rá, hogy megpróbálom határozott, egyértelmű eszközökkel becserkészni, de nem akarok akkora luvnya lenni,hogy rámászok vagy hasonlók, mert nem hiszem, hogy neki pont ez jönne be (meg nehogy már felcserélődjenek a szerepekI.... De kérdem én, akkor hogyan???


Tudom jól, hogy jobban meg kéne ismernem ahhoz , hogy talán kezdeményezzen, de alig van olyan, hogy ő keresi a társaságomat, ezért van az, hogy fogalmam sincs az érzéseiről és okkal mondom azt, hogy nem jövök be neki. De sajnos a jelek meg nem ezt mutatják... gyáva, mint a nyúl... de ebből érzem hogy az lesz, hogy egy nap meglátom mással....

2010. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

igazábol már mindent belehetne vetni proba szerencse:D én már lassan mindent kiprobáltam h megtudjam fejteni vagy h figyeljen már h nekem igen is kell de semmi...lassan kezdem feladni de mindig ezt mondom és mégse teszem:S

sztem csak 1 másik srác tudna nekem ebbe segíteni aki elfeljteti velem őt...de teljesen ugyse tudnám mer örökké ott lesz bennem h vajon mi lehetett a baj!?

én szurkolok magunknak:D

2010. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!