Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti mennyire vagytok kíváncsiak erre?

Figyelt kérdés
Ha van egy számotokra szimpatikus/vonzó/nektek tetsző férfi és tudjátok a nevét, de egyébként nincs különösebb, vagy csak jelentéktelen a kapcsolatotok, szoktátok néha megnézni a facebookon, hogy mit csinál, mi van vele?

2019. febr. 21. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem, vagy csak nagyon ritkán kb 2-3 havonta
2019. febr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem,mert akkor a facebook mindig elsőnek jeleníti meg a profilomon az illetőt a barátaim között,és félek,hogy meglátja a pasim
2019. febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Minek? 😂 ez hülyeség
2019. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, minek? Az ilyen "nem ismerem, de tetszik" emberek amúgy is jó ha egy évben egyszer eszembe jutnak, de még akkor se éri meg az erőfeszítést, hogy rájuk keressek. Mit érek azzal, ha tudom hogy a facebook szerint mi van vele? Attól mi még nem fogjuk ismerni egymást.
2019. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, úgy gondoltam, hogy ismered, köszönő viszonyban vagytok, vagy nagy ritkán váltotok pár mondatot max.
2019. febr. 21. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet soha nem csináltam. Még ismerősöket sem néztem meg szinte soha.
2019. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó, úgy gondoltam, hogy ismered, köszönő viszonyban vagytok, vagy nagy ritkán váltotok pár mondatot max."

Nekem ezek a felületes, kb. semmilyen kapcsolatok még bőven a "nem ismerem" kategóriába esnek. Továbbra se érdekelne egy ilyen ember annyira, hogy nézegessem, nem vagyok már tini.

2019. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy látszik én vagyok az egyetlen,aki ezt szokta csinálni

N

2019. febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!