Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől számítok figyelmesnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől számítok figyelmesnek a partneremre az ágyban?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én vagyok a hülye...de nem értem hogy mitől lehetek törődő,vagy "nem törődő"
2019. febr. 21. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Finoman fogalmazva akkor, ha jól meg tudod dugni.


Lehetsz figyelmes úgy is, hogy végigügyetlenkeded az egészet, mert nem tudsz egy női testtel bánni, de attól még ugyanúgy szarnak fog találni az ágyban.


Tehát nem a figyelmesség a lényeg, hanem a minőség.

2019. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Akkor vagy figyelmes az ágyban, hogy ha nem csak arra koncentrálsz, hogy te elmenj és kész, az is fontos neked, hogy a másik jól érezze magát. Sajnos nem mindenkinek evidens, hogy ha a nő nincs benedvesedve akkor illenék mondjuk némi előjátékot is beiktatni meg hogy ha esetleg a hölgy nem ugyanabban az időtartamban élvez el mint ő akkor nem ráhagyja, hogy így jártál, hanem segít neki is kellőképp kielégülni. Na ez a figyelmesség az ágyban.
2019. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Kellően felizgatod, megfelelő ponton és technikával történő izgatás által. Figyeled a verbális és non-verbális kommunikációját, tartóztatod az ejakulációdat, tisztességesen elviszed őt a csúcsra, vagy egyszerre mész el vele, vagy utána, sosem előre, őt meg hoppon hagyod. Figyelsz az utójátékra, nem hagyod ott szex után, mint eb a szharát. Nyitsz arra, amit mond és persze ő is, amit te. A lényeg a kommunikáció, s ez alatt nem arra gondolok, hogy pofázzatok végig szex alatt, mint szamár a Shrekben. 🙂
2019. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Teljesen feleslegesek ezek a tanácsok amiket adtok, mert a kérdező AMATŐR, nem fogja tudni hasznát venni.


Értem én, hogy jót akartok, de csak még nagyobb problémát okoztok neki, hiszen olyan dolgokat mondtok neki, amit egy olyan embert tud csak megfogadni, aki legalább alapszinten ért a női testhez.


A Kérdezőnek TANULNIA kellene. Tehát keresni egy olyan nőt, aki elnézi, hogy egy ügyetlen vagy, és beavat a szexbe, megmutatja pontosan mit hogy kell, és nem vár cserébe SEMMIT, (figyelmességet sem!).


Ha megfogadod a tanácsokat, akkor nem figyelmes leszel, hanem ügyetlen. Ha te például figyelmességből nyalod a csajt, mert azt akarja, de NEM TUDSZ JÓL NYALNI, akkor még ugyanúgy szarnak fog minősíteni.


Vágod?


Tehát ahhoz, hogy figyelmes legyél, tudni kéne dugni. Ezért mondtam, hogy meg kell dugni jól a csajt, és azzal ezt a szerepet nagyrészt rendesen ki is töltöd.


A másik meg az - amit a sok "okos" nem vesz figyelembe - hogy megszámlálhatatlanul sok önző pasi él párkapcsolatban a barátnőjével, aki kicsit sem figyelmes. Mégis a csajnak esze ágában sincs továbblépni, míg a "figyelmes pasik" rendszerint itt koptatják hónapokig a billentyűzetet, mert a prostizáson kívül NINCS lehetősége szexre, mert senkinek sem kell.


Tehát:


1. Keress egy nőt, aki megtanít kefélni.

2. Gyakorolgass más lányokon

3. Legyél egy figyelmes szerető.

2019. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a hülye, kérdező.
2019. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól számítasz figyelmesnek, ha elélvez a partnered is legalább annyiszor, mint te. :D

32/f

2019. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít,hogy tapasztalatlan,ha figyelmes,és nem próbálja bedugni anélkül,hogy a másikat rendesen felizgatná.Aztán,hogy esetlen az nem lényeg,már ha olyannal van,aki szereti legalább egy kicsit.
2019. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!