Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami megvaltozott v csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megvaltozott v csak kivancsi?

Figyelt kérdés

15honapja vagyok a cegnel, kollegammal (31) soha nem valtottunk privat dolgokrol eloben 3-4mondatnal tobbet(mindkettonkmek csaladja, gyerekei vannak), nem ebedeltunk, nem kaveztunk egyutt soha, viszont neha csetelunk a ceges levelezon munkat v mas kollegakat erinto dolgokrol, ezzel kapcsolatos meglatasokrol, viccelodunk. Semmi szexualis utalas, nem huzzuk egymas agyat. Fbon csetelunk ha vmelyikunk kesik es szolnia kell a fonoknek. Most viszont h szabin vagyok es eltuntem bentrol 1hete, bejelolt ismerosnek fbon.

Nem tudom mire velni.Van vmi otletetek?

Amikor leleptem pentek delben, akkor nem volt bent es kesobb irt messengeren egy sort h jo pihenest. Szoval gondolt ra h nem tudott elkoszonni.


Nem hiszek a F-N baratsagban.


36N


2019. febr. 22. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Így szokott kezdődni a munkahelyi szerelem... Sok fájdalomtól kímélitek meg magatokat, ha nem mentek bele. A munkaidőn kívüli "ártatlan" csetelés már intő jel. Amíg csak munkaidőben beszéltek, addig egyértelmű, hogy ez csak kollegiális viszony, ha azon kívül is, az már több annál. Ha nem akartok egymásba szeretni, ne csináljátok. A fájdalom, ami utána jön, messze nem éri meg azt a kis bizsergést.

Saját tapasztalat, sajnos.

2019. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az a fura,hogy munkahelyen élőben nem beszéltek,viszont levelezés megy ott is és munkaidő utân is.Ha nem tetszik az ötlet,hogy bejelölt,nem kell visszaigazolni,és ezzel jelzed,hogy a kapcsolatotok megmarad ilyen szinten.
2019. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azért visszajelölném, hiszen ismerősök vagytok, nem?


Ha tovább szeretné vinni a szálat legfeljebb tiszta vizet öntesz a pohárba és elhatárolódsz a közelebbi ismerkedéstől.


De az is lehet,hogy csak egy közvetlenebb kollégát szeretne a munkahelyen, akivel időnként meg tud beszélni ezt-azt, és Te szimpatikus vagy Neki.


Nem kell addig semmi egyébre gondolni amíg annak jelét nem adja,hogy többre gondol mint jó munkatársi kapcsolat.

2019. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel irod, hogy a munkahelyi rendszeren cseteltek, most nem er el ott, mashol irt.

Tok emberi gesztus jobbulast kivanni, ennyitol nem latnek bele semmit.

2019. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Durva. Ha valaki kedves, már azt hiszik, akar valamit?
2019. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 az szerintem is normalis gesztus h messengeren ir egy sort h jo szabit, de a messenger hasznalhato fb kapcs nelkul is, a bejeloles viszont 1hettel kesobb tortent. Na barhogy is van, hasonlokeppen gondolom mint #1, van egy hatar amit nem erdemes tullepni.


Koszi a valaszokat!

2019. febr. 22. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!