Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Főleg férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Főleg férfiak válaszát várom, kíváncsi vagyok a dolog hátterére. Többi lent

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy buliban megismerkedtem egy 4 évvel fiatalabb sráccal, elkezdtünk beszélgetni a társasággal, iszogattunk, ő mellettem volt. A beszélgetések közben egymásra néztünk,mosolyogtunk..láttam,hogy őszintén tetszek neki. Elkezdte simogatni a combomat, éreztem szikrázik a levegő közöttünk (még sosem éreztem ilyet)..Pár óra múlva,aztán szex lett belőle. Pár hét után megkerestem,hogy beszéljük meg a dolgot. Azt mondta ő most ilyen szakában van az életének és megfektetett pár lányt előttem, de rájött,utánam, hogy így nem boldog,mert én egy rendes lány vagyok és kihasználta a helyzetet. Az ő szemében olyan nő vagyok akit alkohol nélkül meg se mert volna szólítani nemhogy megfektetni még, nem akar kapcsolatot és higgyem el nála jobbat érdemlek.

Létezik ilyen,hogy egy pasinak tetszik egy lány és nem jön vele össze,mert a lány jobbat érdemel? Miért csinálhatta ezt?

Azóta sem tudom ezt kiheverni



2019. jan. 18. 18:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Haha, totálisan benyaltad ezt a sablonos lekoptatószöveget girllllllll

1 patronra kellettél neki, ennyi

2019. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, miért pörögsz ezen? Megkerested, hárított, szerintem lépj tovább! Ha akarna tőled valamit, akkor megmondta volna, így viszont fölösleges erőlködni.
2019. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Létezik. De több dolog lehet a háttérben.

-Csak szöveg az egész. Kicsit tetszel neki, de annyira azért nem. Mindenkinek ugyanezt a szöveget mondja el.

-Rájött hogy rosszul érzi magát, és nem akarja bántani a nőket, valóban nem akar kapcsolatot, mert nem alkalmas rá. Ha nagyon bejönnél neki, akkor azért igenis össze jönne veled, de annyira azért nem tetszel, viszont tényleg kedvel.

-Rájött, hogy nem alkalmas kapcsolatra, mert se magának nem jó, se a nőknek. Nagyon tetszel neki, de olyan erős az elhatározása, hogy akkor sem megy bele, bármekkora is a csábítás, mindkettőtök érdekében.

2019. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Annyira mégsem tetszel neki.
2019. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Lehet benne igazság hogy megszólalt a lelkiismerete. Írod hogy több lányt is megfektetett, mert most erre van szüksége. Te meg tetszel neki és nem akar azzal bántani, hogy melletted mással is lenne. Ő még kalandozni szeretne, nem akar társat. Szerintem korrekt módon állt hozzád.

30/F

2019. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

Ürítőlyuknak jó voltál, de hosszútávon nem kellenél neki.

Ugye te sem hiszed el, hogy pár óra ismerettség után pont te fogod megváltoztatni a személyiségét?

Full kamu duma.

2019. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%

#7 Ne legyel alszent!!


Amugy meg szerintem is kamu duma, csak jol hangzik es meg kulonlegesnek is erzed magad utana. Plusz, ha ugy dont, hogy megegyszer meg akar fektetni, konnyebb visszajonni.

2019. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
26%
Van tartásod,az biztos.
2019. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kulturált válaszokat :-)

#7-es ezen kívül semmit sem tudsz rólam, undorító ilyet írni, magadat minősíted..meg amúgyis biztosan egész életedben szent voltál, illetve szent vagy :-)

2019. jan. 18. 19:12
 10/27 A kérdező kommentje:

Kedves ókori fényképész!

Te sosem hibáztál még életedben,ugye?

2019. jan. 18. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!