Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után találkoznál többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után találkoznál többet vele? N

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akivel elkezdtem találkozgatni.Elején nem volt vele gond.

Aztán gondolom ahogy alakultak ki benne az érzések,elkezdte a hülyeségét szilveszter óta.Elhívtam magamhoz szilveszterre,hogy kettesben töltsük.Utána azt mondta,hogy biztos azért volt a meghívás,mert nem ért rá egy pasi se,vagy visszamondta az egyik,így maradt ő (ez nem igaz).Időm se lenne 10pasit tartani egyszerre,meg nem ilyen vagyok.

Utána ha visszamondtam egy találkát,szerinte azért volt,mert mással találkoztam,és másokkal hancúroztam.

Tehát mindegy hogy találkozunk,vagy nem,minden esetben jön ezekkel a más pasis dolgokkal.Mondtam neki fejezze be ezt,mert nincs más.Akkor látszólag elhiszi,aztán folytatja tovább.

Legutolsó megbeszéléskor már azért mondtam vissza az egészet,mert délutánra volt betervezve hogy találkozunk,de délelőtt mikor nem vettem fel a telefont,elkezdte írni hogy mi a bajom,most akkor nem találkozunk,vagy mi lesz,stb.,mint aki nem normális.Utána azt írta nekem hogy tudja miért nem akarok vele talizni,mert kihancúroztam biztos magam előtte való nap,innentől kezdve carik rám.Egyszerűen ez nevetséges számomra.Most úgy néz ki vége közöttünk a dolgoknak,ezek alapján nem gondolom hogy még nekem kellene ismét magyarázkodnom,hogy nincs más férfi az életemben.Kinek hiányzik a folyamatos gyanúsítás ? Sokszor tényleg úgy voltam,hogy hú baccus nem láttam hogy hív,reagálok rá gyorsan,nehogy azt higgye hogy... de sztem ez nonszensz,normális kapcsolatban nincs ilyen se az elején,se közben,ugye ?


2019. febr. 22. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Utána azt mondta,hogy biztos azért volt a meghívás,mert nem ért rá egy pasi se,vagy visszamondta az egyik,így maradt ő" - itt ezt elolvasva tiltottam volna le azonnal minden tovabbi valasz vagy reakcio nelkul mindenhonnan. Senkinek nem hianyzik egy agybeteg.
2019. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi,de én tényleg nevettem már a végen,hogy elképzeltem ez a férfi ragaszkodik ahhoz,hogy folyton mással hancùrozol.


Nem kell magyarázkodni,ez nagyon nem okés így.

2019. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Krónikus féltékenykedő? Hiányzik ez neked? Meg még lelkiismeret-furdalás is? Szerintem lapozz, de gyorsan!
2019. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy egyáltalán olyannal, aki (Nem is olyan) burkoltan csak egy ribinek tart, akinek bárki beakaszthat? Rég ki kellett volna dobni.
2019. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom, ezek után még az a kérdés, hogy találkoznék-e vele??? SOHA! Én is már a szilveszteres gyanúsítgatásnál tiltottam volna. Nem normális a pasi, az biztos.


Egyébként egyik gimis osztálytársnőmnek is ilyesmi volt az exférje. A csajszi műkörmös volt, soha egy férfi vendége nem volt, de a férje ennek ellenére naponta többször hívogatta, hogy mi van, ha meg nem vette fel azonnal, akkor már azt kérdeztgette, hogy 'na, hányan dugtak meg ma?'. A végén szegény csajszinak már görcsbe rándult a gyomra, ha hívta. (Szerencsére aztén észbekapott és elvált attól a görénytől, de lelkileg eléggé megviselte.)

2019. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,én is azt gondolom ha már ekkora ribinek tart,minek akart velem egyáltalán találkozni még ? Szerinte mindezt csak én hozom ki belőle,meg hogy ő tök normális,és mindent megtesz azért akit szeret,és soha előtte nem volt ilyen.Hát én ezt nagyon kétlem.Nekem most lett elegem ebből,el se tudom képzelni hogy egy ilyen mit csinálna egy párkapcsolatban,ami már ki van mondva,vagy együttélésnél.
2019. febr. 22. 13:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Idióta barom,már az eljén dobni kellett volna mikor ezt elkezdte!
2019. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem Gabornak hivjak?:)))) viccet felreteve egy onbizalomhianyos energiavampir, nehogy visszacsinald, kikeszito idegileg folyton bizonygatni h te hü vagy es csak rakoncentralsz es nem nincs mas es ha himnemu ul a buszon melletted akkor nem volt semmi stb. Kesz remalom volt.

Normalis kapcsolatban feltetlen bizalom van es NYUGI, nem problemageneralas ha nincs semmi problema.

Hagyd ezt a szenvedest meg vki mas nonek.

2019. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne kezdj ilyen emberrel. Bizalmatlan, birtokló, kisajátító, ami nagyon veszélyes lehet.
2019. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján ez egy pszichopata. Sürgősen koptasd mert belerokkansz!
2019. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!